05 Eylül 2013

Artema Garantili Ürüne Masraf Çıkarıyor!

29.12.2012 tarihinde Eczacıbaşı İntema Artema marka Llia Pull Down eviye bataryası satın aldık. Aldıktan yaklaşık bir ay sonra aç kapa kolu bozuldu. 3 hafta sonra yenisi geldi aradan iki ay geçti sabah kalktık mutfak su içinde bataryanın sifon kısmı patlamış. Söktük servise gönderdik servis inceledi ve biz filtreli musluk kullanmadığımız için hassas su fışkırtıcı tıkanmış yani suçlu biziz!

Artema bu malı bize satarken filtreli musluk kullanın demedi o küçük yazıların olduğu broşüre yazmışlar bilgi zorunluluğu yokmuş. Yaklaşık bir asgari ücret parası alan Artema bataryayı satıyor ve okusaydın kardeşim diyerek ilave masraf çıkartıyor.

Alper 224 Okunma

Cevaplar

  • Artema Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Alper Kesen, Ürünlerimiz üretim kaynaklı arızalara karşı garanti kapsamında olup tesisat, yanlış kullanım ve yetkisiz kişilerce yapılan hatalı montaj nedeniyle ortaya çıkan arızalar garanti kapsamında değerlendirilememektedir. Mesajınız sonrası yetkili servisimiz ve Artema fabrikamız ile görüşülmüş ve ürünümüzde üretim kaynaklı bir sorun olmadığı bilgisi alınmıştır.( servisin yapmış olduğu tespitte filtreli ara musluk kullanılmadığı ve normal ara musluk kullanıldığı için partikül ve pisliklerin tıkanma yaptığı görülmüştür.) Ürününüzü uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullabilmeniz için filtreli ara musluk takılmasını öneririz. Bu bilgiler dahilinde yetkili servisimizin almış olduğu ücrette herhangi bir hata olmadığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Satış Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön