06 Haziran 2015

Arte Hekimköy Tıp Merkezi Muayene Sırası!

Kızımın ateşi çıkınca 15:15'te buraya gittik. Sekreter doktorun randevularının dolu olduğunu beklersem araya alacağını söyledi. Saat 16:00 uygun mu dedi tamam dedik. Etrafta hiç bekleyen hasta yok. Doktorun şu anda hastası mı var dedim. İstirahatte dedi. Sizin hiç randevusuz hastanız gelmiyor mu, dedim.

Başladı doktorun da dinlenmeye hakkı var bizim acil çocuk birimimiz yok diye konuşmaya. Dedim ne acili saat 15:00, hakkı vardır da ben ilk defa rastlıyorum böyle bir duruma. Kız, araya almasam muayene olamazsınız diye ukalalığa başladı. Bekledik. Saat 15:35 doktor yok. Nasıl araya aldıysa beni saat tam 16:00' ya yazdı. Beklemedik. Ateşli çocuğuyla gelen anneye doktor istirahatte denmez, denmemeli.

Aysun 1.339 Okunma

Cevaplar

  • Aysun 08 Haziran 2015

    Arayıp Personelin işine son verdiklerini söylediler. Bu sadece personel hatası olamaz doktorun hatası yok mu dedim. Araştırdık doktora hiç bilgi verilmemiş dediler. Dedim beni gereksiz yere aramayın diye personeli o bu şekilde davranmaya itmiş olabilir. Öyle olmadığını belirttiler. Personelin eski bir personel olduğunu böyle davranmaması gerektiğini bilmesi gerekirdi dediler. Olay Perşembe günü oldu 4 gün sonra bir muhatap buldum Karşımda ama sonuç beni memnun etmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön