Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Arsuz İlçe Sağlık Müdürlüğü Sağlık Çalışanı Ve Oradaki Görevliler

Dilan
23 Eylül 2022 10:59
192

Arsuz ilçe sağlık müdürlüğünde 1 saat önce başıma gelen olayı yazıyorum. Ayakta zorla duracak şekilde taksiye atlayıp annemle gittik. Doktordan mide bulantısı iğnesi yanında ağrı kesici de istedim. Bana hepsi bir arada Yok ayrı ayrı vereceğim diye bir ayrıntı belirtti. Sonra bana iğne yapacak sağlık çalışanı adama -orta yaşı geçmiştir- ayrı ayrı yapılacakmış diyerek elime doktorun verdiği kağıdı verdim. Ama kesinlikle çok saygılı bir şekilde dedim. Halim yok zaten çok hastayım. Orada başladı bir kabalaşmaya sert e ne diye konuşmaya başladı ben bunu hep yapıyorum dedi. Ben de açıkladım doktor bana böyle böyle dedi diye dedim dedim. Vallahi çok hastayım bu tarz bilgileri bilmiyorum dedim. Hasta olmama rağmen alttan almaya çalıştım ama sürati bir karış sert ve saygısızdı. Sonra ben kendi kendime inşallah bir şey olmaz dedim birden konuşması ne diyorsun ne olacak diye yine bir tavır. Ben de tamam yapmayın dedim. O halı ve tavrı yüzünden bana iğne vurmasını istemedim doğal olarak

Sonra dışarı çıktım başka biri yok mu diye soracaktım. Kimse yüzüme bakmadı. Bir de sağlık çalışanı geldi bana ne yapacağımı söylüyor ya dedi. Yine kaba bir şekilde. Ben ağlamaya başladım sinirden. Bayağı ağladım ben sizle saygısızca konuşmadım siz çok kaba davrandınız dedim. Ve orada çalışanların hiç biri yüzüme bakmadı yardımcı olmadı. Bir tek doktor hanım çıktı ama hastası vardı olayı anlamadı. Bugün orada olan diğer çalışanların hiç biri yüzüme bakmadılar. Ağlaya zorlaya kendimi açıkladım sinirlendim. Annemle gitmiştim. Gece babam geldi uzaktan özel hastaneye geldim.

Dediklerim bunlardan ibadet ve bunları derken herhangi tavır ve saygısızlıkta yoktu ve ben hastaydım ayakta zor sürerken bana böyle davrandılar. Bana diyor ki sabah 8'den bu yana çalışıyorum. Bu benim suçummuş ve bunun sinirini benden çıkartma hakkı varmış gibi. Bu değil hastalara yardım etmek zorundalar. Görevleri bu değil mi? Sinirlendim ağladım ama halen seviyemi koruyabildim. Medeniyet ayrı bir şey. Şimdi ben acil bir durum olsa oraya gidince bu adam mı var diye gidemeyeceğim en azından yalnız. Daha önce de iğne vuruldum ve hep aynıydım kimse bana böyle davranmadı. Beni mağdur ettiler çaresiz bıraktılar yok saydılar ağlaya zorlaya kendimi açıklamaya çalıştım yüzüme bakmadılar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz