20 Aralık 2013

Arow'dan Aldığım Ayakkabı Deforme Oldu!

15 Ekim 2013 tarihinde Arow Antakya şubesinden bir bot aldım. 10 gün içinde her iki ayakkabının ön burnunda deride deforme oldu. Aldığım mağazaya götürdüm. Arow merkeze gönderildi ve bana red cevabı geldi. Ayakkabı geri gönderildi. Kullanım hatası diye bir mektup geldi. Ben anlam veremiyorum, nasıl kullanım hatası olur.

Ben bayanım futbol oynamıyorum tekme atmıyorum her eki ayak burnu nasıl aşınır. Şuana kadar hiç bir ayakkabımda böyle bir şeyle karşılaşmadım. Arow demek ki çok kalitesiz bir ayakkabı üretmiş ve müşterilerini mağdur ediyor. Aldığım ayakkabının fiyatı 106 tl ve sadece 10 gün kullandım. Görüntüsü kötü olduğu için ben artık kullanamıyorum. Arow'dan beni mağdur ettiği için şikayetçiyim.

Sezan 115 Okunma

Cevaplar

  • Arow Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz. Arow Markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmalarını sağlamaktır. Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden veya malzemeden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi tarafınıza bildiririz. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. AROW Müşteri Hizmetleri 0850 228 87 80

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön