12 Şubat 2014

Arow'dan Aldığım Bot Ayağımı Sıkıyor

Yaklaşık 2 ay önce Antalya yüzüncü yıl Arow şubesinden bir bot aldım. Botu denediğimden yanlarının sıktığını söyledim. Açar o efendim, çok rahat bir ayakkabıdır, diyerek sattılar. 110 lira para verdim. Botu bir gün 1 saat giydim ve hastanelik oldum. Resmen ayaklarımda yaralar oluştu. Arkasından mağazaya başvurdum yalnız bana ilk kez giydiğim için olduğunu 1-2 kere giydikten sonra açılacağı söylendi.


Markanın samimiyetine güvendim ama amaç bir aylık süreci doldurmakmış. Şimdi Arow yetkililerini arıyorum birde azar ve yüksek sesle karşılanıyorum. Tüketici hakem heyetine başvuracağım. Her yerde de bu olayı anlatıp her siteye yazacağım.

Deniz 195 Okunma

Cevaplar

  • Arow Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sıkma/Vurma şikayetiyle göndermiş olduğunuz üründe yapılan incelemeler sonucu sıkma şikayetini oluşturabilecek üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan bir probleme rastlanmamıştır. Oluşan şikayet alınan ürünün ayak yapısına uyumsuzluğu ile ilgilidir. Ürün kullanımı sonrasında vurma ve sıkma şikayeti ile ürün değişimi yapılamamaktadır. Bu bilgi siz değerli müşterilerimiz ile fatura arkalarında ve kullanım kılavuzlarında paylaşılmaktadır. . Arow Markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmalarını sağlamaktır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. AROW Müşteri Hizmetleri 0850 228 87 80

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön