20 Şubat 2013

Arow Uç Kısmı Açıldı!

3 ay önce Arow mağazasından ayakkabı aldım 2 ay içerisinde ayakkabının uç kısmı açıldı garantiye gönderildi 1 içerisinde geri geldi tamirat yapılıp diğer tüm markalarda 1 e 1 değişim yapıyorlar ama arow tamirat yapıp göndermiş.

Aradım yetkilileri hatayı kabul etmiyorlar ben kendim mağazacıyım bunu mağazadan başka yerde kullanmadım bunu belirttim ama değiştiremeyeceklerini söylediler böyle bşr markaya yakışmayan bir davranış. Bir dahada arowdan ayakkabı almam.

Oğuzhan 33 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan20 Şubat 2013

    ben şu andan itibaren hiç memnun değilim ayakkabının yapıştırıcısını veya dikişini ben yapmadım bu tamamen sisiz üretim hatanızdır bunu müşteriye yükleyemezsiniz.benim hatam olsa göndermezdim zaten burada tamirçi cok var tamir yaptırıydım..

  • Arow Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Firmamız siz değerli müşterilerimize mağazalarımızdan alınmış olan ürünlerin kullanımı sonrasında yaşanan sorunlar ile ilgili, ürünleri inceleme sürecine alarak yardımcı olmaktadır. İnceleme sürecine giren ürünlerde yaşanan sorunun üretime ya da üretim aşamasında kullanılan malzemeye bağlı olduğu tespit edilir ise değişim işlemi gerçekleştirilmektedir. Ürününüz de gerekli incelemeler yapılmış ve inceleme sonucunda müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemi gerçekleştirilmiştir. Konuyu bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla; AROW Mağazacılık Satış Sonrası Hizmetler Birimi 0800 219 01 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön