15 Mayıs 2013

Arow Personelin Davranışı!

12 Mayıs 2013 günü Trabzon Varlıbaş Atapark AVM de bulunan arow mağazasına ayakkabı bakmak için gittiğimde ben vitrinde ayakkabı bakarken içerde bulunan bay ve bayan iki personel kendi aralarında konuşup bana bakarak gülümsediler, ben önemsemedim içeri girdiğimde tekrar birbirlerine bakarak alaycı bir tarzda gülümsediler.

Mağazanın önüne çıktığımda tekrar konuşup gülüştüklerini görünce kendilerine yönelip niye güldüklerini sordum tabi inkar ettiler. Personelinizin işi yok gelen geçenle dalga geçiyorlar gibi bir halleri var. Kendilerine iş ahlakı dersi vererek gerekli uyarıları yapmanızı rica ederim.

Peruze 90 Okunma

Cevaplar

  • Arow Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Mağazamızda yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşamış olduğunuz sorunu bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi artırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Yaşamış olduğunuz sorun ilgili birimlere iletilmiş olup mağaza çalışanlarımızın işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. AROW Mağazacılık Satış Sonrası Hizmetler Birimi 0800 219 01 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön