20 Şubat 2013

Arow Derileri Döküldü!

Dünya para verip aldığım abiye çizmelerimin derileri döküldü demiştim aradılar onarım için istediler gönderdim 15-18 gün içinde geri döneceğiz dediler geri aramadılar ben aradım kendimi hatırlattım 1 ay sonra onarım olmadı dediler ben aramasam geri dönmeyeceklerdi herhalde 10 defa bile giymediğim çizmelerimi bide bana geri gönderecekler.


Adresimi aldılar 3 hafta oldu hala onları bekliyorum çöpe atmaları söyledim ama göndermek zorundayız dediler ben o çizmeler için onarım olmuyorsa değişim beklerdim demek ki dünya para verip arowdan çizme almaya gerek yok kesinlikle bundan sonra arow kullanmayacağım.

Gülşah 25 Okunma

Cevaplar

  • Arow Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin ürünü 06/02/2013 tarihinde kendisinden alınan adres bilgilerine göre gönderilmiş ancak ürün tekrar tarafımıza geri gelmiştir. Müşterimiz ile tekrar görüşme sağlanmış ve kendisinden adresin bulunduğu sitenin teslim kabulü yapmadığı ve bu neden ile ürünün teslim edilemediği bilgisine ulaşılmıştır. Alınan bu bilgi doğrultusunda ürün gönderimi tekrar sağlanmıştır. Bilginize, AROW Mağazacılık Satış Sonrası Hizmetler Birimi 0800 219 01 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön