19 Şubat 2013 #1640557

Arow Ayakkabıda Özensiz Tamir!

Ayakkabımı 08112012 de arowdan aldım 2. ayında kenarlarda açılma oldu. garantiye gönderdim. geldiğinde mesaj geliceğini söylediler 1 aya yakın süre içinde mesaj gelmeyince kendim gittim fakat ürünün gelmiş olup mesaj gelmemişti.


Ürüne baktığımda ürün yapıştırıcıyla özensiz bir şekilde yapıştırılmış yapışkanlar ayakkabının üzerinde çirkin bir görüntü oluşturmuştur. merkezi arayıp ayakkabının değişimini istediğim halde ayakkabıda bir problem olmadığını söylediler. ayakkabıyı bu şekilde kullanmak istemiyorum.

Safiye 31 Okunma

Cevaplar

  • Arow Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Firmamız siz değerli müşterilerimize mağazalarımızdan alınmış olan ürünlerin kullanımı sonrasında yaşanan sorunlar ile ilgili, ürünleri inceleme sürecine alarak yardımcı olmaktadır. İnceleme sürecine giren ürünlerde yaşanan sorunun üretime ya da üretim aşamasında kullanılan malzemeye bağlı olduğu tespit edilir ise değişim işlemi gerçekleştirilmektedir. Ürününüz de gerekli incelemeler yapılmış ve inceleme sonucunda müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemi gerçekleştirilmiştir. Konuyu bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla; AROW Mağazacılık Satış Sonrası Hizmetler Birimi 0800 219 01 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön