10 Eylül 2013 #2004832

Arow Ayakkabı Sıktı!

Kayseri Forum'da bulunan Arow bayiinden ayakkabı aldık. Ayakkabıyı alırken yanlardan biraz sıktı. Çalışan personel ayakkabının biraz giyilince esneyeceğini söyledi. Bizde ürünlerini kendileri daha iyi bilir diye güvenip biraz sıkan ayakkabıyı aldık. Eşim 3 farklı günde ayakkabıyı giydi. Yaz sıcaklarında olmamıza rağmen ayakkabıda en ufak bir esneme olmadığından eşim ayakkabı ile yürüyemez oldu.


Daha sonra firmaya götürdük kalıba koyalım açılır ve düzelir dediler. Aldılar ayakkabıyı kalıba koydular ve daha sonra aldık fakat hala ayakkabı tarak kısmından sıkıyordu. Başka yapabilecekleri bir şey olmadığını söyleyip gönderdiler. Şimdi ben giyemediğim ayakkabıya 90 TL. vermiş oldum.

Mehmet 170 Okunma

Cevaplar

  • Arow Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz. Arow Markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmalarını sağlamaktır. Firmamız siz değerli müşterilerimize mağazalarımızda ürünlerimizi görerek ve deneyerek alma imkanı sunmakta olup ürün kullanımı sonrasında vurma, sıkma, beğenmeme ya da uygunsuzluk gibi şikayetlerle ürün değişimi yapamamaktadır. Bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi tarafınıza bildiririz. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. AROW Müşteri Hizmetleri 0850 228 87 80

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön