08 Mayıs 2013 #1785993

Arow Ayağımı Yara Yaptı!

Arow Airport şubesinden 22.04.2013 tarihinde aldığım ayakkabı iş yerinde 2 saat giymeden ayağımın arkasını resmen yara yaptı aldığım yere 1 hafta sonra ne yapabilirim diye götürdüğümde karşılaştığım muamele bugüne kadar hiçbir mağazada karşılaşmadığım muameleydi beyefendi yardımcı olmaya çalışmak yerine kaba davranışlar sergiledi.


İlk defa bu mağazadan ayakkabı aldım ve bundan sonra da kesinlikle almamakla birlikte etrafımdakileri de uyaracağım bu konuda eğer kurumsal bir firmaysanız Satış personellerinize; müşterilere karşı nasıl davranılması gerektiği ile ilgili eğitim verirseniz çok memnun olurum. Çalışanların müşterilere böyle davranmaya hiç hakkı yok hayır yapmıyorlar nihayetinde.

Zeynep 76 Okunma

Cevaplar

  • Arow Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Airport AROW Mağazamızda yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşamış olduğunuz sorunu bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Airport AROW Mağazamızda yaşamış olduğunuz sorun ilgili birimlere iletilmiş olup mağaza çalışanlarımızın işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Ürün kullanımı sonrasında yaşanan vurma ve/veya sıkma şikayeti bir üretim hatası olarak değerlendirilmemektedir. Ancak talebiniz doğrultusunda ürününüzü kalıplayarak yardımcı olabilmekteyiz. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. AROW Mağazacılık Satış Sonrası Hizmetler Birimi 0800 219 01 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön