19 Ağustos 2013

Arow Ürün İadesi Alamazlarmış!

07.08.2013 tarihinde Bozüyük Sarar tesisi şubesinden yolculuk esnasında terlik aldım. Ayaklarım çok şişti, şiş inince olur diye düşündüm. Olmadı. Bir hafta geçmeden 14.08.2013 tarihinde uğradım ve başkasını almak için baktım olmadı. İade etmek istedim. Şube müdürü bayanın bir dövmediği kaldı.

Terlikler giyilmemiş ama günde 50 geri iade olsa bizim şubeliğimizi alırlar iade almıyoruz istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz dedi. Genel müdürlüğün telefonunu istedik genel müdürlükte iade almıyoruz 6 ay içerisinde kullanım çeki veriyoruz, kanuni haklarınızı arayabilirsiniz denildi. Kurumsal bir firma diye düşündüğüm firmadan asla tekrar ürün almayı düşünmüyorum hele Bozüyük Şubesi'nin önünden dahi geçmeyeceğim.

Fazilet 91 Okunma

Cevaplar

  • Fazilet30 Ağustos 2013

    Ürünün kesinlikle kullanılmadığını mağaza sorumlusu kabul etti. Ama ürünün ayağıma olmaması değil ürünün kusurlu olması iade nedeni olabilirmiş. Üstelik aynı gün içinde bile iade alamazlarmış.Mağaza sorumlusunun açıklaması bu şekilde olmuştur.

  • Arow Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, AROW Mağazalarımızdan almış olduğunuz ürünlerin ayağınıza olmaması halinde ürünün hiç kullanılmamış olması koşulu ile siz değerli müşterilerimize değişim imkanı yada bir yıl içerisinde kullanılmak üzere hediye çekleri verilmektedir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımla. AROW Müşteri Hizmetleri 0850 228 87 80

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön