Arow Ürün İadesi Alamazlarmış!

Fazilet Ş. |

07.08.2013 tarihinde Bozüyük Sarar tesisi şubesinden yolculuk esnasında terlik aldım. Ayaklarım çok şişti, şiş inince olur diye düşündüm. Olmadı. Bir hafta geçmeden 14.08.2013 tarihinde uğradım ve başkasını almak için baktım olmadı. İade etmek istedim. Şube müdürü bayanın bir dövmediği kaldı.

Terlikler giyilmemiş ama günde 50 geri iade olsa bizim şubeliğimizi alırlar iade almıyoruz istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz dedi. Genel müdürlüğün telefonunu istedik genel müdürlükte iade almıyoruz 6 ay içerisinde kullanım çeki veriyoruz, kanuni haklarınızı arayabilirsiniz denildi. Kurumsal bir firma diye düşündüğüm firmadan asla tekrar ürün almayı düşünmüyorum hele Bozüyük Şubesi'nin önünden dahi geçmeyeceğim.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fazilet Ş.
  30 Ağustos
  03:42

  Ürünün kesinlikle kullanılmadığını mağaza sorumlusu kabul etti. Ama ürünün ayağıma olmaması değil ürünün kusurlu olması iade nedeni olabilirmiş. Üstelik aynı gün içinde bile iade alamazlarmış.Mağaza sorumlusunun açıklaması bu şekilde olmuştur.

 • 19 Ağustos
  12:17

  Değerli Müşterimiz,

  AROW Mağazalarımızdan almış olduğunuz ürünlerin ayağınıza olmaması halinde ürünün hiç kullanılmamış olması koşulu ile siz değerli müşterilerimize değişim imkanı yada bir yıl içerisinde kullanılmak üzere hediye çekleri verilmektedir.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla.

  AROW Müşteri Hizmetleri
  0850 228 87 80