Arow Ürün Değişimi ve Personel Davranışı.

Ayda B. |

01/12/2014 tarihinde Diyarbakır ceylan karavil AVM Arow mağazanızdan ayakkabı aldım. Ayakkabıyı hiç kullanmadım sıfır ambalajında. 16/12/2014 tarihinde ayakkabıyı iade etmek için geldiğimde 1 alana 1 bedava kampanyası başlamış ve müdür benim bu kampanyadan faydalanma hakkım olmadığını bu konuda bana yardımcı olamayacağını söyledi.

Şikayet edeceğim dedim. Sorunumu çözmek yerine 'git et' dedi. bu yüzden ayakkabıyı geri verip para iademi istiyorum. Mağazacılık sektöründe böyle bilinçsiz insanların olması beni hayal kırıklığına uğrattı. Müdür dediğin müşteri ihtiyacına cevap verebilmeli bence... Arrow markalı bir ayakkabıyı ayağımda taşımak istemiyorum bu yüzden...

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  14:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle mağazamızda yaşamış olduğunuz olumsuzluktan ötürü özür diler, bu olumsuzluğun tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz.

  Yapılan araştırmalarda ilgili mağazamızdan 01/12/2014 tarihinde yapmış olduğunuz alışverişiniz ''1 Alana 1 Bedava '' kampanyamızdan önce gerçekleşmiştir. Geçmişe dönük işlem yapılamaması nedeni ile yardımcı olamayacağımızı üzülerek bildiririz. Ayrıca ayıplı mal kapsamına girmeyen ürünlerde iade işlemi yapılamamaktadır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.

  AROW Müşteri Hizmetleri
  0850 228 87 80