09 Nisan 2013

Arow Tadilat Kararı Verilmiş!

Forum Kayseri'deki Arow mağazasından satın aldığım topuklu bot yüzünden yürüyemeyecek hale geldim, ağlayarak mağazaya gittiğimde firmaya gönderileceğini ve %99 değişim yapılacağını söylediler. Ertesi gün babamla ayakkabıyı gönderdiğimde tadilat yapacaklarını söylemişler. Biz çok şaşırdık.

Her aradığımızda ayakkabı firmada gelecek dediler. Neredeyse bir ay bekledik. Bir ay sonunda ise ayakkabının içine bir bant parçası yapıştırmışlar ve firma tadilat kararı vermiş dediler. Daha sonra firmayı aradığımızda ise bize Kayserideki arow şubelerinden hiç bir ayakkabı ya da şikayet gelmedi dediler. Bende Forum'a gidip oradakilere kendilerini tüketici hakları derneğine şikayet edeceğimi bildirdim.

Venhar 61 Okunma

Cevaplar

  • Arow Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Arow Markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmalarını sağlamaktır. Ürününüzde yapılan incelemelerde değişime konu olabilecek herhangi bir hataya rastlanmamıştır. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. AROW Mağazacılık Satış Sonrası Hizmetler Birimi 0800 219 01 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön