Arow Sattığı Ayakkabıyı Kabul Etmiyor.

Bedri Ç. |

2013 yılında kızıma bot aldık bu yıl tekrar giydi alt taban yarılmış. Arow müşteri hizmetlerini eşim aradı buradan alınmamış dendi.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bedri Ç.
  22 Ekim
  16:18

  50yaşındayım böyle bir şey hiç başıma gelmedi arow dan aldığım bot 4 ayda alt taban parçalndı. marka alığım için bu başıma geldi.hiç bir işlem yaptıramıyom faturası olmadığı için aldığma dair mağza kaydı vebanka extrem var21-10-2013 tarinde alındı 40 defa giyilmemiştir.bu mesajımı lütfen firmanın genel müdürüne iletirseniz iyi olur.arow u tercih ettiğim için bu başıma geldi.böyle bir markanın bu şekilde soruna çözüm üretmesi beni müşteri olarak üzdü arow un müşteri memnuniyeti böylemi.Bu botları Eskişehir espark avm sergileyecem bunu Eskişehir halkı görsün arow markasını

 • 22 Ekim
  10:32

  Değerli Müşterimiz,

  24/04/1996 tarih 22620 sayılı resmi gazetede yayınlanan 54 no lu KDV genel tebliğinin B bendi uyarınca satış belgesinin (fiş,fatura) ibraz edilmesi yasal bir zorunluluktur. Fatura aslı olmadan ürünlerimiz ile ilgili inceleme, iade veya değişim işlemleri kesinlikle yapılmayacaktır.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.

  AROW Müşteri Hizmetleri
  0850 228 87 80

 • 20 Ekim
  12:46

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Talebiniz doğrultusunda ürünümüz ile ilgili inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için ürününüzü faturası ile birlikte ilgili mağazamıza getirmenizi rica ederiz. Bu aşamada gerekli değerlendirmeler yapılacak ve inceleme sonucu, ilgili mağazamız aracılığıyla tarafınıza iletilecektir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  AROW Müşteri Hizmetleri
  0850 228 87 80