08 Aralık 2014

Arow Şanlıurfa Mozaik Mağaza İlgisizliği ve Ürüne Ulaşamama.

03/10/2014 tarihinde ayakkabı aldım, ayakkabının etrafındaki beyaz bant soyuldu. 20/10/2014 tarihinde onarıma gönderildi, en geç 21 günde gelecek dedikleri ürün 25/11/2014 tarihinde ürün geldi mesajı geldi bana. Ürünü almaya gittiğimde dalga geçer gibi ürünü verdiler ama ürünü onarmaktansa beyaz kısmı komple sökmüşler ve onarımın bu şekilde yaptık dediler. Ürünü bu şekilde kabul etmedim, tekrar göndereceğini söylediler ve ürün halen ortalıkta yok. Mağaza çalışanları ise bilgisiz ve ilgisizler, bu süreçte 2 defada müşteri hizmetlerini aradım ilgileneceklerini söylediler ve ardından dönüş yapacağız dediler ama dönüş yok.

Güven 1.069 Okunma

Cevaplar

  • Güven 12 Aralık 2014

    memenun olmadım çünkü 2 aydır bir ayakkabı bekliyorum.çözüm olarak ise farklı bir ürün alınsın diyorsunuz ben o ürünü beğenmiştim farklı bir ürün almaya neden zorluyorsunuz.üstelik mağaza çalışanları bu kadar ahlaksızca davranmasına rağmen kendilerine hiçbirşey yapılmadı aynı durumu başka müşteriyede yaparlar.problem sadece benim sorunum çözülmesi değil kurumsal bir firma iseniz yapacağınız çözüm hem sorun yaşadığınız müşteri memnun olacak en önemliside aynı sorunu başka müşterinin yaşamaması için önlem alınmalı bu süreçte görünüyorki ikiside yapılmadı.bunun içindir ki hepsine 0 dedim.

  • Arow Temsilcisi11 Aralık 2014

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşme sağlanmış ve kendisine ürünü ile ilgili değişim bilgisi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. AROW Müşteri Hizmetleri 0850 228 87 80

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön