Arow Mağazasından Aldığım Ayakkabı Kısa Sürede Deforme Oldu.

Fikret S. |

İnegöl ilçe jandarma komutanlığında bir astsubayım. İnegöl avm şubesindeki Arow şubesinden 2013 yılı nisan ayında oğluma aldığım ayakkabıda kısa süre sonra bir deformasyon meydana geldiği için ayakkabıyı şubeye getirdim. Merkeze göndereceklerini söyleyerek ve tarafıma bir belge vermeyerek ayakkabımı aldılar.

Yaklaşık 20 gün sonra mesajla ayakkabımızın değişimine karar verildiği bildirildi. Şubeye giderek yeni bir ayakkabı almak için süre sınırı var mı diye sorduğumuzda "istediğimiz zaman değişime verilen ayakkabı değerinde yeni bir ayakkabı alabileceğimiz belirtildi. Ancak bir süre sonra gittiğimizde böyle bir hakkımızın olmadığı sistemlerinde görünmediği belirtildi. Bildiğin yere git dediler.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  11:29

  Değerli Müşterimiz,

  28/02/2014 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafımıza iletmiş olduğunuz bu konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapılmıştır. Merkezimize inceleme amaçlı göndermiş olduğunuz 3 adet ürününüzün değişim kararı onaylanmış ve bu ürünlere ait değişim işlemleri gider pusulası düzenlenerek imzanız karşılığında gerçekleştirilmiştir.

  Sözkonusu ürününüzün fatura kayıtlarına ulaşılamamaktadır. İlgili mağazamıza ürün ile ile ilgili evraklarınızı ilettiğiniz takdirde gerekli araştırmalar yapılacak ve size bilgi akışı sağlanacaktır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.

  AROW Müşteri Hizmetleri
  0850 228 87 80