Arow Kısa Sürede Açıldı!

Mehmed İ. |

6 Şubat 2012'de Artvin Hopa/Kemal Paşa'daki İstanbul Bazaar AVM'de bulunan Arow Mağazasından 1 adet bot almıştım. Ürünü kısa sürede kullanmama rağmen botun yapıştırıcısı açılma yaptığı için 19 Nisan 2012'de aynı mağazaya bakım ve tamiratı için bırakmama rağmen dikkatinizi çekerek belirtmeliyim ki bu mail tarihi yani 14 Nisan 2013 tarihi itibari ile hâlâ tamirat yapılmadı. Aradan 360 gün gibi bir zaman geçmiş buna özellikle dikkat ediniz.

Arow gibi kocaman bir firmanın bakım merkezi bunun gereğini nasıl yapamaz? Basit bir yapıştırma işlemi için 360 küsur gündür hiçbir işlem yapmadan beni mağdur eder? Tamiratı mümkün olmayan ve sadece iki ay gibi bir sürede yapıştırıcısı açılan ürünü iade veya değişim yapamıyor? Hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti bu mudur?

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmed İ.
  03 Ağustos
  13:38

  Satın aldığım ürünü firma seri sonu olduğu için sahiplenmediğinden Artvin/Hopa Arow MAğazası Müdürü ürünü sahiplenerek yerine fiyat muadili olan ürünü tarafıma teslim etmiştir. Ancak firmanın benimle birlikte kendisini de mağdur edip etmeyeceği konusunda endişeliyim :/

 • 15 Nisan
  17:10

  Sayın İlgili,

  Müşterimiz ile gerekli görüşmeler sağlanmıştır.

  Bilginize.

  AROW Mağazacılık
  Satış Sonrası Hizmetler Birimi
  0800 219 01 78