Zümrüt Ç. Teşekkür Mesajı

teşekkür ediyorum arow iademi kabul etti

Arow İade Kabul Etmedi.

Zümrüt Ç. |

Arow Giresun mağazasından 04.03 2014 te aldığım çizmeyi evde giydiğimde ayağım arkasında rahatsızlık hissettim içteki bir parça bileğimi acıtıyor. Ertesi gün iade etmek istedim fakat kasadaki bayan alamayacaklarını ancak değiştirebileceklerini söylediler. Çeşit yok ne ile değiştireyim dedim ancak çok ters bir tavırla karşılaştım.

Surat 10 karış ters bir tavırla bana tüketici mahkemesine gitmemi söylediler laubali bir tavırla bana akıl verildi. Ben bu ürünü ertesi gün olamasına rağmen neden iade edemiyorum anlamış değilim. Çok kırıldım üzüldüm Arow gibi bir firmadan bunu beklemezdim doğrusu.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zümrüt Ç.
  10 Mart
  10:17

  teşekkür ederim arow sorunumu çözmüştür iademi kabul etmiştir

 • Zümrüt Ç.
  10 Mart
  09:36

  teşekkür ediyorum arow iademi kabul etti

 • Zümrüt Ç.
  09 Mart
  16:04

  şikayetimi buraya yazarken ilgilenmezler diye düşünmüştüm ancak ben arow markasına ve gösterdikleri hassasiyete çok teşekkür ediyorum beni arayıp sorunumu dinleyip iademi kabul ettiler ayrıca giresun magaza çalışanları beni arayıp özür dilediler mağazaya gittim iademi yaptım güleryüzle karşılandım hepsine teşekkür ediyorum bu tutumları kendilerine olan güvenimi bir kez daha tasdiklemiştir teşekkürler arow ...

 • Zümrüt Ç.
  06 Mart
  09:15

  müşteri olarak istediğimiz tek şey güleryüz ve daha ılımlı bir yaklaşım sonuçta arowu temsil ediyor çalışanlar ..ben teşekkür ediyorum ilginize mağazanıza uğrycam umarım aynı yüz ifadesiyle karşılaşmam tekrar üzülmek istemiyorum

 • 05 Mart
  17:54

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle mağazamızda yaşamış olduğunuz olumsuzluktan dolayı özür diler, bu olumsuzluğun tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu doğrultuda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz.

  Talebiniz doğrultusunda gerekli işlemlerin yapılabilmesi için ilgili mağazamıza gelmenizi rica ederiz.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.

  AROW Müşteri Hizmetleri
  0850 228 87 80