Arow İade Kabul Etmedi!

Abdurrahman K. |

14. 10. 2013 günü Bozöyük Sarar AVM, Arow mağazasından Bayram hediyesi olarak, kredi kartı ile 120 TL'lik ayakkabı alışverişi yaptım. Hediye aldığım kişinin beğenmemesi sonucu aldığım ürünü birkaç gün sonra iade etmek istediğimde, iadenin olamayacağını, alışveriş çeki verilebileceğini ve bir yıl içinde kullanmamı söylediler.

Defalarca müşteri hizmetleri ve mağaza ile görüşmelerimiz oldu. Mağaza yetkilileri yardımcı olmak için çabaladılar ama Arow müşteri hizmetleri ayak direyerek iade işlemini kabul etmedi. 15 gün içerisinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde sorun olmamaktadır. Kaldı ki İstanbul anadolu yakasında oturuyorum ve Anadolu yakasında şubesi yok. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  09:01

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak mağazamızdan satın alınmış ürünlerin hiç kullanılmadığı takdirde 30 iş günü içinde değişimi yapılmakta ya da size ürün tutarı kadar bir yıl süre ile mağazalarımızda yapacağınız alışverişlerde kullanılmak üzere iade çeki verilmektedir.

  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.

  AROW Müşteri Hizmetleri
  0850 228 87 80