Arow Garantiye Girmeyen Ayakkabı Sattı!

Samet D. |

4 ay önce aldığım ve 5 defa anca giydiğim ayakkabımın yanlarında açılma, deride deforme ve renginde solma meydana gelmiştir. Garantiye yolladığımda, bana red yanıtı geldi ve tamir edilip geri gönderilmiştir. Arow, müşteri memnuniyetine önem vermiyor.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet D.
  11 Ekim
  19:17

  Merhaba,

  Sizi anlıyorum fakat ben bu ayakkabıya kendim bilerek ya da isteyerek birşey yapmadım. Birkaç kez giymeme rağmen ayakkabı bu hale gelmiştir. Ben bu ayakkabıyı çok beğenerek ve isteyerek aldım bu ayakkabı kısa sürede bu hale geldiyse bu benim suçum değildir ayakkabıdan kaynaklanan bir sorun var demektir. Anladım ki Arow markası giyilebilecek bir marka değil.

  Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için,

  İyi çalışmalar.

 • 11 Ekim
  17:33

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz.

  Arow Markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmalarını sağlamaktır.
  Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden veya malzemeden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi tarafınıza bildiririz.
  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.

  AROW Müşteri Hizmetleri
  0850 228 87 80