Arow Defolu Ayakkabı Satıyor.

Fatma Gül Ç. |

26 Haziranda Mardin Arow şubesinden aldığım ayakkabıları birinde bağcıklarında eğrilik ve potluk olduğu için birinde de hakiki deri olmasına rağmen yırtılmalar olduğu için Şanlıurfa bayisine teslim ettim . Bir çifti 15 gün sonra bir çifti de bir ay sonra hiç bir işlem yapılmadan kullanıcı hatası diye aynen geri gönderildi. Şube çalışanlarının ilgisizliği de cabası. Satış yaparken her türlü garantiyi verip satıştan sonra her şey kullanıcı hatası. Şikayetçiyim ve bir daha Arow'dan kesinlikle ayakkabı almayacağım.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Eylül
  17:59

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda ise gerekli bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır.

  Talebiniz doğrultusunda ürünümüz ile ilgili tekrar inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için ürünlerinizi ilgili mağazamıza getirmenizi rica ederiz. Bu aşamada gerekli değerlendirmeler yapılacak ve inceleme sonucu, ilgili mağazamız aracılığıyla tarafınıza iletilecektir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  AROW Müşteri Hizmetleri
  0850 228 87 80