Arow Bir Ayakkabı Sizce Aynı Şikayetten Kaç Defa Garantiye Gider!

Hakan Ç. |

Arow mağazasından çok kaliteli ithal taban diyerek almış olduğum ayakkabınızın tabanı açıldı. Mağazaya verdik onarıma karar verildi diye mesaj geldi. Gittik teslim aldık 3-4 giymede yapıştırılan yer yine kalktı tekrar mağazaya götürdüm ve onarım istemediğimi söyledim tekrar mesaj geldi onarım yapıldı diye. Mağaza bana 100 km uzakta ben haftada bir mağazaya onarıma ayakkabı getirmek zorunda değilim! Onarım görmüş ayakkabıda giymek zorunda değilim onarımlı ayakkabı isteseydim 180 liralık değil 50 liralık ayakkabı alırdım. Biz kaliteli diyerek Arow u tercih etmiştik ama bu Arow a hiç yakışmadı. Müşteri hizmetlerine yapmış olduğum şikayette de kullanıcı hatası dediler.

Etiketler :

Firma Tamir - Tadilat Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ç.
  14 Şubat
  07:30

  Sayın Arow yetkilileri bu cevapları kopyala yapıştır yöntemiyle yaptığınız açıkca belli. Daha önce aynı tamiratı yaptınız ve 3 gün gitti yaptığınız tamirat. Tek işim sürekli Size ayakkabı gönderip tamir ettirmek mi? o ayakkabı oradan almayacağım. Öyle yapıştırıcı sürüp göndermekle olmuyor. Hata bizde ki medyada adınıza çıkan haberleri dikkate almamışız. Arow bu böyle kapanmayacak bu sorunu herkes duyana kadar her ortamda paylaşacağım

 • 13 Şubat
  13:06

  Değerli Müşterimiz,

  Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda ise gerekli bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır.
  Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından incelenmiş bu doğrultuda mümkün olan bakım ve onarım işlemlerinin yapılması sağlanmıştır. İlgili mağazamızdan ürününüzü teslim almanızı rica ederiz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  AROW Müşteri Hizmetleri
  0850 228 87 80