Arow Ayakkabıda Kimyasal Kokusu Var!

Yusuf T. |

Arow'dan bir adet çizme aldık. Eşim ürünü bir kere giydi ve çizmeden yoğun bir şekilde plastik ve kimyasal yapıştırıcı karışımı ağır bir koku geliyor. Ayakkabılığı açtığımızda bu yoğun koku hemen fark ediliyor. Ürünü servise gönderdik ancak kokunun normal olduğunu söyleyerek hiçbir işlem yapmadan iade ettiler. Çizmeyi her kim gördüyse çok ağır bir koku olduğunu söylüyor ancak sadece firma yetkilileri bu kokuyu duyamıyorlar. Şimdi tüketici haklarına müracaat edeceğim.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf T.
  24 Haziran
  22:42

  Tüketici hakem heyeti sonuçlandı. Para iadesi kararı çıktı...

 • Yusuf T.
  06 Ocak
  15:53

  Firma üründe koku olmadığını iddia etse de üründe kimyasal madde kokusu var. Ayakkabılığı açtığımızda bu koku hemen hissediliyor. Muhtemelen Kullanılan yapıştırıcılardan kaynaklı... Artık sorunu tüketici hakem heyeti çözümleyecektir.

 • 05 Ocak
  16:57

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz.

  Arow Markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmalarını sağlamaktır.

  Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden veya malzemeden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi tarafınıza bildiririz.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  AROW Müşteri Hizmetleri
  0850 228 87 80