03 Ocak 2015

Arow Ayakkabıda Kimyasal Kokusu Var!

Arow'dan bir adet çizme aldık. Eşim ürünü bir kere giydi ve çizmeden yoğun bir şekilde plastik ve kimyasal yapıştırıcı karışımı ağır bir koku geliyor. Ayakkabılığı açtığımızda bu yoğun koku hemen fark ediliyor. Ürünü servise gönderdik ancak kokunun normal olduğunu söyleyerek hiçbir işlem yapmadan iade ettiler. Çizmeyi her kim gördüyse çok ağır bir koku olduğunu söylüyor ancak sadece firma yetkilileri bu kokuyu duyamıyorlar. Şimdi tüketici haklarına müracaat edeceğim.

Yusuf 1.837 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf24 Haziran 2015

    Tüketici hakem heyeti sonuçlandı. Para iadesi kararı çıktı...

  • Yusuf06 Ocak 2015

    Firma üründe koku olmadığını iddia etse de üründe kimyasal madde kokusu var. Ayakkabılığı açtığımızda bu koku hemen hissediliyor. Muhtemelen Kullanılan yapıştırıcılardan kaynaklı... Artık sorunu tüketici hakem heyeti çözümleyecektir.

  • Arow Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz. Arow Markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmalarını sağlamaktır. Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden veya malzemeden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi tarafınıza bildiririz. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, AROW Müşteri Hizmetleri 0850 228 87 80

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön