23 Ağustos 2013

Arow Ayağımı Vurdu!

Arow'dan ayakkabı alırken esneme yapacağını söylemişlerdi fakat ayakkabı hiçbir şekilde esneme yapmamasına rağmen hem ciddi şekilde yara oldu, hem de ayakkabının bazı yerlerindeki bollaşmalar yüzünden ayağımdan çıktı.

Bu şikayetlerimle beraber İstanbul 212 AVM'deki bayiye götürdüm. Tamir için 15 gün alacaklarını söyledikler. Ürün zamanında geldi fakat hiçbir işlem görmeden red cevabı almış. Giyemediğim bir ayakkabı olduğunu tekrar tekrar vurgulamama rağmen hiçbir çözüm önerisinde bulunmadan ayakkabıyı bana iade ettiler.

Kamile 72 Okunma

Cevaplar

  • Kamile26 Ağustos 2013

    AROW mağazalarını birdaha tercih etmeyeceğim. hizmet kalitesi bakımından müşteri memnuniyeti şirket politikalarında mevcut değil. kesinlikle önermiyorum.

  • Kamile26 Ağustos 2013

    merhaba ilginiz için teşekkür ederim fakat üretim yada malzeme kaynaklı bir sorun olmamasına rağmen müşteri memnuniyetinin firmanız için önemli olması gerektiğini düşünmekteyim. kullanamadığım bir ürünü satın almam için sizin çalışanlarınız açıklamalarda bulundu. kullanamadığımı anlattığım zaman bizim hatamız değil diyerek ürününüzü sahiplenmiyorsunuz. şirket politikanızı anlamakta güçlük çekiyorum. en azından ürünü bana göre tamir yada düzeltme talebinde bulunabilmeniz gerekiyordu. arow mağazalarından ürün alındığında olabilecek sonuçları bizzat yaşadım. bir daha mağazanızı tercih etmeyeceğimi bildirmek isterim.

  • Arow Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz. Arow Markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmalarını sağlamaktır. Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden veya malzemeden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi tarafınıza bildiririz. Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. AROW Müşteri Hizmetleri 0850 228 87 80

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön