Arow 6502 Sayılı Kanuna Riayet Etmiyor.

Eyüphan Ö. |

6502 sayılı kanun madde 11 – (1) Malın ayıplı olduğunun anlaşılması durumunda tüketici; a) Satılanı geri vermeye hazır olduğunu bildirerek sözleşmeden dönme,... . Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür. Emrediyor. Cevabınız; "Ürün kullanımı sonrasında vurma, sıkma, beğenmeme ya da uygunsuzluk gibi şikayetlerle ürün değişimi yapılamamaktadır. " diyor. Bu kanunu tanımıyorum demek değil midir.? Arow firması ayağa verilen hasarı da karşılamak zorundadır. Sadece malın bedelini iadeyle kalamaz.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eyüphan Ö.
  27 Mayıs
  17:12

  Dikkat Ayaklarınız ayıplı. Mesajdan anlaşılan bu. Arow malı yerine ayağınızı ayıplı görüyor.

 • Eyüphan Ö.
  11 Mayıs
  18:01

  Değerli Tüketici
  Sorumlu firma. Müşterisini düşünen firma. Böyle olur demek mümkün değil. Hala müşterinin ayağında kusur olduğunu iddiaya devam ediyor. Yazmaya devam...

 • Eyüphan Ö.
  07 Mayıs
  19:00

  Değerli Tüketiciler
  Satın aldığınız bahse konu firma ürünlerinde ayağınızın ayıplı/hatalı olmamasına dikkat edin. Ben 2014 yılı Türkiye Bilinçli Tüketici ödülü sahibi olarak hediye aldığım kardeşime ayağının ayıplı olup olmadığına dair doktora müracaatını önereceğim. Daha sonrasında hasara neden olacağı firmaca aşağıdaki yazıda kabul edilen ürünlerin toplatılması hakkında resmi kurumlara yazacağım. Siz de yapın. 6502 sayılı kanunda ayıplı mal tanımı tam bu durum için konmuş. Saygıyla

 • 07 Mayıs
  17:15

  Değerli Müşterimiz,

  Yeni alınan ürünler ayak yapısına uyum sağlayana kadar bazı yerlerinden vurma ve sıkma yapabilir. Buna bağlı olarak ayak su toplayabilir. Ancak bu durum üretim ya da malzeme hatası olarak değerlendirilmediğinden ayıplı mal kapsamına girmemektedir. Merkez uzman kadromuz tarafından yapılan incelemeler sonucunda ürününüz de herhangi bir üretimsel hata tespit edilmemiştir. Daha rahat kullanabilmeniz adına mümkün olan işlemler birimimizce gerçekleştirilmiştir. Ürününüz mağazamıza ulaştığında tarafınıza gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  AROW Müşteri Hizmetleri
  0850 228 87 80

 • Eyüphan Ö.
  07 Mayıs
  17:02

  Ayakkabı alacaklar dikkatli olmalı. Ayağınıza ayakkabı zarar verirse Arow ayağınızı kusurlu buluyor. neredeyse nal çaktırın diyecekler.

 • Eyüphan Ö.
  06 Mayıs
  14:07

  Bir daha Arow mu? Aslaaa

 • Eyüphan Ö.
  06 Mayıs
  14:06

  Bir daha Arow mu? Asla...