Arow 2 Aylık Ayakkabı Deforme Oldu.

Serkan Ü. |

İki ay önce bir alana bir bedava kampanyasından almış olduğum iki adet ayakkabının bir tanesi aşırı derecede deforme olmuş olup, 43 numara olan ayakkabı genişleyip sanki 45 beden oldu. Ayağımda emanet gibi duran ayakkabının renginde açılma, uç kısımlarında ise yırtılma meydana gelmiştir. İncelemek üzere gönderdiğim ayakkabının şikayet metnine sadece renk atma yazıldığını tespit etmiş bulunmaktayım. Mağduriyetimin giderilmesi amacıyla konu hakkında yardımlarınızı talep ederim.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  16:22

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda ise gerekli bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır.
  Talebiniz doğrultusunda ürünümüz ile ilgili tekrar inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için ilgili mağazamızdan ürünün 2. kez merkezimize gönderilmesini sağlıyoruz. Bu aşamada gerekli değerlendirmeler yapılacak ve inceleme sonucu, ilgili mağazamız aracılığıyla tarafınıza iletilecektir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  AROW Müşteri Hizmetleri
  0850 228 87 80