20 Ocak 2014 #2244408

Arnica Garanti Kapsamında Olan Üründen Servis Ücreti Alındı

Garanti kapsamında olan Arnica bora 4000 süpürgemiz arızalandı servisini aradığımda kendisinin gelmesi için 25 tl para istedi bende kendim servise götürdüm, arıza parçaları garanti kapsamında olmasına rağmen Sultanbeyli yetkili servisi bizden 35 tl. ücret talep etti.


Bu ücreti ödediğim için makineyi garanti kapsamında tamir etti. Evimiz sobalı olduğundan dolayı içinde soba kulu ve kurum varmış bu ücreti makinenin içinin temizliği için aldığını söyledi yoksa makine garantiden çıkarmış dedi. Bilseydik sobalı evlerde Arnica bora süpürge kullanmak garanti dışı, baştan almazdık.

Şaban 960 Okunma

Cevaplar

  • Şaban26 Ocak 2014

    arnika bence Müşteri ve kullanıcı memnuniyetini kendilerine hedef almayan bir firmadır. Bu yüzden bu firmanın bir daha hiç bir ürününü almayı düşün müyorum.

  • Şaban22 Ocak 2014

    Kullanmakta olduğumuz süpürge ev tipi olduğu için evimizdeki kullandığımız sabanın dışarı dökülen kül ve kurumlarının çekilmemesi gerektiği kullanma kılavuzunda yazmıyor. Kesinlikle ıslak zemin ve lavabodan su emişi yaptırmayınız yazıyor. sobalı evler için kül, kurum ve vb. şeylerle ilgili bir uyarı yazısı yok. Kullanma kılavuzunda yazmayan bir hata nasıl kullanıcı hatası olur? ---"Kullanmakta olduğunuz cihaz ev tipi olup kurum, kül v.b maddelerinç ekilmemesi gerekmektedir."--- BU YAZDIKLARINIZI KULLANMA KILAVUZUNDA BELİRTMEZNİZ GEREKMEZ Mİ?

  • Arnica Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Şaban Özen, Yetkili servisimizi yapmış olduğu inceleme neticensinde ürününüzde kullanıcı hatası tespit edilmiştir. Servisimiz müşteri memnuniyeti adı altında motoru garantiden değiştirmiş olup gerekli bilgileri tarafınızla paylaşmıştır. Sarf malzeme olan hepa filtre ve temizlik bakım adı altında gerekli işlemler onayınızla ücretli yapılmıştır. Kullanmakta olduğunuz cihaz ev tipi olup kurum, kül v.b maddelerinç ekilmemesi gerekmektedir. Saygılarımızla, SENUR Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş. Cihangir Mah. Dolum Tesisleri Cad. Şehit Piyade Er Yavuz Bahar Sk. No: 7 34310 Avcılar - İstanbul T. (212) 422 19 10 - (212) 422 13 30 F. (212) 422 09 29

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön