31 Mayıs
Yorum Yap
#10503923

Arnica Bora 4000 Eksik Parça Şikayeti

Arnica Bora 4000 süpürgemin motorunu yenilemek için internet üzerinden yeni motor sipariş ettim. Takmak için makineyi söktüğümde motorun izolasyonunu sağlayan, vakum kafasının kenarlarındaki conta parçasının eksik olduğunu fark ettim. Tahminen 5 sene kadar önce süpürgeyi servise motor arızası sebebi ile göndermiştim. Fabrika çıkış eksik olacağını düşünmüyorum. Muhtemelen serviste eksik montaj yapıldı diye tahmin ediyorum. İşin kötü tarafı dışarı toz vermesin hem hepa hem sulu olsun diye aldığımız bu süpürgenin toz sızdırmazlık özelliğini sağlayan parça bu. Bu parça yerinde olmayınca süpürgenin hepa filtresi görevini yapamıyor. Bunca sene böyle kullandık makineyi.

Onat 2.343 Okunma

Cevaplar

  • Arnica Temsilcisi01 Haziran

    Sayın C., Konu hakkında tarafınıza ulaşılmış olup, bilgilendirme yapılmıştır. Bundan sonraki görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0850 333 27 62 Tüketici Danışma hattını kullanmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, SENUR Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş. Cihangir Mah. Dolum Tesisleri Cad. Şehit Piyade E. Yavuz Bahar Sk. No: 7 34310 Avcılar - İstanbul T. (212) 422 19 10 - (212) 422 13 30 F. (212) 422 09 29 www.arnica.com.tr www.senur.com.tr

  • Onat01 Haziran

    Firmayla telefonda gorustuk. hiçbir faydasi olmadı. hatayı kabul etmediler. Makinenizi tamire gönderiyorsunuz geliyor kullaniyorsunuz bir sure sonra motorunu değiştirmek için ocini aciyorsunuz ve içinde eksik parça goruyorsunuz. bir de sikayetle ugrasip soruna care veya bir özür alamiyorsunuz. Rezillik x2.

  • Onat31 Mayıs

    Bu arada son 15 yildir bir şekilde hep Arnica aldık eve ofise vs. Toplamda 7-8 süpürge almisimdir. Supurgelerinden genel olarak memnunuz. Ama böyle bir sacmaliga anlam veremiyorum. Bubarada süpürge resimlerde gayet temiz gözüküyor Çünkü temizledik iyice her yerini icini disini. İlk icini actigimizda hertaraf toz pis icindeydi. bu da su filtresinin toz tutma kapasitesinin yetersiz olduğunu ve hepa filtrenin sart olduğunu gösteriyor. Yani bunca sene giren tozun bir kısmi aynen supurgenin egzozundan dışarı atilmis.

Ziyaretçi Yorumları