23 Şubat 2013

Arnica Süpürgenin Emiş Gücü Azaldı!

Almış olduğumuz Arnica bora 4000 serisinin emiş gücü ilk aldığımız günkü gibi değil. Çok düştü. Biz bu ürünü sulu haznesi var ve tozu dışarı vermiyor içinde hapsediyor daha sağlıklı diyerek aldık . Fakat emiş gücü şu an çok düşük servise götürdük fakat aynı şekilde geri geldi herhngi bir problem olmadığını söylüyorlar. Annem yaşlı biri 66 yaşında kadın sürtmekten kolum tutmuyor artık kızım diyor. Rica ediyorum bu durum ile ilgilenin. Süpürgenin garantisi bitmedi . Verdiğimiz paraya değsin bu markadan vazgeçmeyelim.

Nursah 1.646 Okunma

Cevaplar

  • Nursah01 Mart 2013

    Arnica firmasının şikayetimin konusu ile ilgili olarak bana çok kısa bir sürede cevap verip ilgilenmesi bizi memnun etti , özellikle telefon ile arayan bayan konu ile çok ilgilendi bundan dolayı çok teşekkür ederim.Fakat gelen servis ile görüştüğümde durum biraz farklılaştı.Makinanın her yerinin bakıma alınacağı ayrıca su filtrelerinin değişmesi gerektiğini söyledi ve bizde 40 tl su filtre değiişim ücreti istedi. Garantisi bitmemiş bir makina için bakımında bu ücret nasıl isteniyor anlamadım .Makina servisten gelince iyi çekiş yapacağını dahi yada ne kadar zamanda daha kullanacağımı bilmeden bu ücreti vermek istemediğimi söylesemde o zaman bakım yapılamayacağını söylediler.Garantisi dahi bitmemiş bi ürün için bu ücreti anlamadım. Diğer konu Makinanın içine köpük kaçmış olduğunu ve bizim sürekli köpük kırıcı kullanmamız gerektiğini söyledi, makina satılırken ,reklamlarında ve kullanım kılavuzunda köpük kırıcı gibi bir maddenin kullanılması gerektiği yazmıyor. bu servisin bulduğu bir bahanemi para kazamak için ayrı bir yöntem mi yoksa makina da randıman alınamadığı için bu yöntem sonradan mı geliştirildi. yani bu köpük kırıcıdan yetkili kişilerin bilgisi var mı? Makina henüz serviste geri geldiğinde umarım bizden bu ücreti almazlar ve makina düzelmiş olur. Aksi halde zaten kullanamam. Ya yeni ürün talep ederim ya para iade isterim bunlar olmazsa bu makine çöpe gider malesef

  • Arnica Temsilcisi26 Şubat 2013

    Merhaba Nursah Hanım, Şikayetiniz üzerine ürününüz en yakın yetkili servisimize yönlendirilmiş, arıza kaydı açılmıştır. Konu ile Yetkili Servisimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bundan sonraki görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 800 219 67 11 hattını kullanmanızı rica eder, ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla, SENUR Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş. Cihangir Mah. Dolum Tesisleri Cad. Şehit Piyade Er Yavuz Bahar Sk. No: 7 34310 Avcılar - İstanbul T. (212) 422 19 10 - (212) 422 13 30 F. (212) 422 09 29 "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön