24 Aralık 2013

Arnica Önceden Değiştirilen Turbo Fırçayı Artık Değiştirmiyor!

Arnica Bora 4000 elektrikli süpürgem vardı. Turbo fırçası demir boruya bağlantı yerinden kırıldı. Sonrasında İzmir Bornova yetkili servisi Star Soğutma'ya gittiğimde garanti kapsamında fırçayı değiştirdiler. Anneme de aynı süpürgeden aldım, aynı şekilde onların fırçası da kırıldı. Araştırıldığında bir çok kullanıcının bu fırçadan müzdarip olduğunu, bu fırçanın çok kolay kırıldığını anlayabiliyoruz.

Aynı servise tekrar gittiğimde fırçanın aksesuar olduğunu, kırılmaların kullanıcı hatası olduğunu ve garantiye girmediğini söylediler. Daha önce nasıl değiştirdiniz dediğimde onda farklı bir durum vardır vs diyerek baştan savdılar. Servisinizin yaptığı bu ayıbı telafi etmenizi talep ediyorum!

Emrah 932 Okunma

Cevaplar

  • Emrah'ın Teşekkür Mesajı29 Aralık 2013

    Senur'dan beni aradılar ve kırılan parçanın resimlerini istediler. Gönderdim ve arkasında parçanın garanti dahilinde değişeceğini söylediler. Gittim aynı servisten parçanın yenisini aldım. Ayrıca kova ile ilgili bir parçada da sıkıntım vardı. Garanti dahilinde onu da değiştirdiler. Servisin yaptığı ayıbı giderdikleri için firmaya teşekkür ederim. Saygılar.

  • Arnica Temsilcisi25 Aralık 2013

    Sayın Emrah Akdeniz, Yedek parçanıza ait görseller tarafımızdan incelenmiş olup, parça değişimi için yetkili servisimize yönlendirilmiştir. Garanti dahilinde parça değişimi gerçekleşecektir. Bundan sonraki görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0850 333 27 62 hattını kullanmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, SENUR Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş. Cihangir Mah. Dolum Tesisleri Cad. Şehit Piyade Er Yavuz Bahar Sk. No: 7 34310 Avcılar - İstanbul T. (212) 422 19 10 - (212) 422 13 30 F. (212) 422 09 29

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön