Arnica Makinenin Parçası Kırıldı.

Durmuş K. |

Arnica marka almış olduğum Merlin elektrikli süpürgenin turuncu alt mika kısmı kırıldı. Kırılan kısım çok ince alt tarafı yerinde tutmaya yarayan bir kısım 3 yıl garantisi olmasına ve garanti belgesinin 2.maddesinde bütün parçaları garanti kapsamında olmasına rağmen hem servis hemde İstanbul da yetkili Senur Elektronik'ten S*** hanım hiç yardımcı olmadı ve ürün garanti kapsamı dışında bırakıldı.

Ürünü ara sıra kullandığımı ve 3 süpergem olduğunu ve kullanım hatası değil sağlam olmadığı için basit bir müdahale ile kırılacağını söylememe rağmen sert bir üslupla konuşarak yardımcı olmadılar. Arnica firmasının birkaç ürünü daha almıştım sıkıntılı olduğunu bilseydim almazdım.

Etiketler :

Gövde ve Bağlantı Aparatları Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  16:57

  Sayın Durmuş Kahveci,
  Ürününüzdeki herhangi bir yedek parçasında teknik aksam , üretimsel kaynaklı hata ve bu arızadan kaynaklanan bir şekil bozukluğu olduğu takdirde, arıza garanti kapsamına girmektedir. Harici olarak yedek parça kırılmaları son kullanıcıya aittir ve kırılmalar, çatlaklıklar, düşürülmeler garanti kapsamına girmemektedir. Yetkili Servisimizin yapmış olduğu tespit neticesinde ancak yedek parça değişimi ücret karşılığında gerçekleşecektir.

  Bundan görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0850 333 27 62 Tüketici Danışma hattını kullanmanızı rica ederiz.


  Saygılarımızla,

  SENUR Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş.
  Cihangir Mah. Dolum Tesisleri Cad.
  Şehit Piyade Er Yavuz Bahar Sk. No: 7
  34310 Avcılar - İstanbul
  T. (212) 422 19 10 - (212) 422 13 30
  F. (212) 422 09 29

 • Durmuş K.
  02 Mayıs
  13:54

  Firma tarafından en ufak bir iletişime geçilmedi uzak durun bence...