11 Şubat 2014

Arnica İlgisiz Servis!

Pursaklar / Ankara şubesine 6 ay evvel verdiğim şarjlı süpürgeden hala hiç bir haber ve alaka yok, servise en az 7 kere gittim il gittiğimde parça beklediklerini belirttiler ! Daha sonra gittiğimde oradaki yetkili her defasında benim gitmememi kendilerinin bana telefonla geri dönüş yapacaklarını belirterek ilgisiz ve alakasız davranış içerisindeler, gerekli işlemin yapılarak tarafıma bilgi verilmesini rica ederim! Ayrıca her gittiğimde benden telefon numarası istemektedirler teslim aldıkları ürünlerle ilgili herhangi bir kayır tutmamaktadırlar, ben bu kadar ilgisiz bir servisle ilk defa karşılaşmaktayım.

Kubilay 679 Okunma

Cevaplar

  • Kubilay'ın Teşekkür Mesajı23 Şubat 2014

    umduğumdan daha kısa sürede olumlu sonuç aldım emeği geçen herkese teşekkürler !

  • Kubilay'ın Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    Arnica servisi soruna ummadığımdan daha ilgi ve alaka gösterdi... ben zaten firma olarak Arnicadan memnunum fakat bölgemizde bulunan yetkili servisin ilgi ve alakası bizleri madur etti ! Arnica en etkili ve kısa sürede sorunu çözdü ayrıca bizlerle irtibata geçen personele ilgi ve alakalrından , uslup şekillerinden dolayı teşekkür ediyorum kısacası ARNİCA kullanmaya devam -)))

  • Arnica Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Kubilay Atıcı, Tarafınızla yapmış olduğumuz görüşme neticesinde ürününüze ait yedek parça olmadığından dolayı firmaya istenmiştir. En kısa süre içerisinde değişim işlemi gerçekleşecektir. Bundan sonraki görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0850 333 27 62 Tüketici Danışma hattını kullanmanızı rica eder, ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla, SENUR Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş. Cihangir Mah. Dolum Tesisleri Cad. Şehit Piyade Er Yavuz Bahar Sk. No: 7 34310 Avcılar - İstanbul T. (212) 422 19 10 - (212) 422 13 30 F. (212) 422 09 29

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön