11 Nisan 2013

Arnica Hiç de Umduğum Gibi Değil!

Süpürgemi 1, 5 senedir kullanıyorum (son 4 aydır sadece idareten kullanıyorum ) çok da seviyordum ama çekiş gücü çok azaldı ayrıca garip ses de çıkarmaya başladı normal bir sese sahip değil artık. Belki eleştirenler olur ama 1 kez süpürgeyi yanlışlıkla susuz çalıştırdım inanın herkesin başına gelebilir su koydum sandım ama koymamışım hemen fark edip su koydum. Çok çabuk bozuluyormuş meğer. Aslında süpürgemi, toz torbası derdinin olmamasını seviyordum! Neden daha kaliteli üretilmemiş.

Melike 404 Okunma

Cevaplar

  • Melike'nin Teşekkür Mesajı17 Nisan 2013

    Yeniden merhaba, süpürgemin hepa filitresini temizledim, ekiş gücü biraz olsun arttı ya da farkedilir derecede çekiş gücü iyileşti. Yine de düşünüyorum da ne kadar değişirse değişsin çekiş gücü hiç de tatmin edici değil. Arnicayı ürünü kötülemek adına yazmıyorum bunları.. Ancak başka süpürgelerle çekiş güçleri ve çıkan ses düzeyi daha iyi olabilirdi.

  • Melike 12 Nisan 2013

    ARNICA'dan hemen dönüş olması çok sevindirici, elbette şikayetlerimi de bundan sonra verilen telefona yapabilirim ancak önemli olan benzer sıkıntılar yaşayanların da aydınlanması. Telefon edildi bana ve çok nazik bir şekilde hepa filtrenin mutlaka temizlenmesi gerektiği hatırlatıldı. Açıkçası 1,5 senedir hepa filitreyi hiç temizlememiş olduğumu düşünerek ben mahcup oldum. Dilerim filtre temizliği derdime çare olur!

  • Arnica Temsilcisi12 Nisan 2013

    Merhaba Melike Hanım, Şikayetiniz üzerine ürününüz en yakın yetkili servisimize yönlendirilmiştir. Konu ile Yetkili Servisimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bundan sonraki görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 800 219 67 11 hattını kullanmanızı rica eder, ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla, SENUR Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş. Cihangir Mah. Dolum Tesisleri Cad. Şehit Piyade Er Yavuz Bahar Sk. No: 7 34310 Avcılar - İstanbul T. (212) 422 19 10 - (212) 422 13 30 F. (212) 422 09 29 "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön