17 Ekim 2016

Armut.com Usulsüzlük Yapanları Şikayet Etmeme Rağmen Umursamadı!

#1021*** nolu talebime istinaden Armut.com üzerinden Net Hareket denilen firma ile anlaştık, sözleşme yaptık. Ancak firma ödeme yapmama rağmen işi eksik yaptı, tamamlamadı. Daha sonraki araştırmalarımda Net Hareket denilen firmanın ofisinin taşındığını, icra takibinde olduğunu, hiçbir çalışanının kalmadığını öğrendim. Bu durumu Armut.com'a bildirip diğer müşterilerinin mağdur olmaması için 4 defa e-mail attım. Kimse ilgilenmedi.. Usulsüzlüğe ses çıkarmayanların usulsüzlük yapanlardan farkı yoktur.

Gökhan 2.240 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan12 Ağustos 2017

  Armut'dan hizmet alcaklar için yazıyorum. Bana inanmıyorsanız Ekşi Sözlük'teki yorumları okuyun ve kesinlikle uzak durun. Armut dolandırıcıların en büyüğü ve hemen hemen tüm şirketler dolandırma amacı üzerine kuruludur.

 • Gökhan11 Şubat 2017

  Konuyla ilgili en ufak dönüş sağlanmadı.

 • Gökhan26 Kasım 2016

  Armut.com kesinlikle ilgilenmedi. Dolandırıcı bir sitedir uzak durun. Zaten Ekşi Sözlük ve uludağ sözlük teki yorumları okumanız yeterlidir. kesinlikle bu dolandırıcılardan uzak durun.

 • Gökhan26 Ekim 2016

  Konuyla ilgili Armut.com'a yazalı 2 hafta; Şikayetvar'a yazalı 1 hafta olmasına rağmen kimse aramadı, ilgilenmedi. Armut.com dolandırıcı bir firmadır. Uzak durun. 50-100 TL az ödeyip böyle adi firmalarla çalışacağınıza mahallenizden, çevrenizden güvenilir şerefli kişileri bulup çalışın. Armut.com tamamen para için her yolu mübah sayan bir şirket haline gelmiştir. Paranızla rezil olmayın.

 • Armut.com Temsilcisi20 Ekim 2016

  Merhaba, Armut.com'a iletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili inceleme süreci başlamıştır. Bu süre içerisinde e-posta veya telefon yolu ile size ulaşıp bilgilendirme sağlayacağız. Bize 0850 333 22 00 no'lu müşteri ilişkileri hattımızı arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz. Sevgiler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön