03 Ağustos 2016

Armut.com Ücret İadesi Sıkıntılı!

Yaklaşık bir yıldır sistemi kullanan biri olarak talep ettiğim 10'larca ücret iadesinden sadece 2-3 tanesini iade alabildim. Oda Sikayetvar.com sayesinde. Yoksa rüyanızda görüyorsunuz. Sisteme numarasını vermeyen hiçbir müşteri asla geri dönüş yapmıyor.

Harun 1.686 Okunma

Cevaplar

 • Harun06 Ağustos 2016

  Ayrıca "Otomatik iade koşulları hakkındaki bilginin ise 5845816 no..’lu 30 Haziran 2016 tarihli şikayetinizin sonucunda paylaşıldığını görüntülüyorum. " ben neden iade etmediniz sorusunu defalarca kez sordum ke kelimelerle cevap vermek rakamla cevap vermekten daha açıklayıcı olur. Yoksa bende size 1510 derim artık ne anlarsanız... Bilgi vermek haksız yere alınan paranın iade edildiği anlamına gelmiyor. Para sizin olsun güle güle harcayın benim derdim kullanıcılar bilgilensin ve süreçte ona göre hareket etsinler. Sizin müşteri memnuniyeti politikanız başarısız olabilir. Bundan dolayı hesap sorucak değilim. Kolay gelsin.

 • Harun06 Ağustos 2016

  Masal anlatmayın lütfen ben sonuç istiyorum. Bu tür cevaplarla saygınlığınızı düşürüyorsunuz. Çünkü kimse bu yazdıklarınıza itibar etmiyor. İlanları verenler gerçek müşteri olabilir. Ama telefonlarını açmıyorlarsa ve siz bu müşterinib gerçekliğini onayladığınızı iddia ediyorsanız burada sorun var demektir. Müşteri gerçek Armut.com ulaştı ama sen ulaşamazsın demek oluyor bu. Özetle iade yapmıyorsunuz. Doğru mu? Doğru. Cevap yazmanıza gerek yok.

 • Armut.com Temsilcisi05 Ağustos 2016

  Harun Bey merhaba, Teklif Bedeli, Armut.com’un sizinle paylaştığı iş fırsatlarına teklif verebilmeniz için ödenmesi gereken tutardır. Bu ücreti teklif vermeden önce görüntüleyebilirsiniz. Teklif verme ücretleri sistem tarafından geçmişteki benzer işlerin kapsamı, ortalama fiyatları ve benzeri birçok kriter dikkate alınarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Teklif verme ücreti ödenen işlerde, Armut teklifin müşteriye iletileceğini garanti eder. Yalnızca müşterilere herhangi bir sebeple iletilemeyen tekliflerde otomatik iade yapılmaktadır. Öte yandan müşteri hizmeti satın alıp almama veya sizi seçip seçmeme konusunda kendi iradesiyle karar vermektedir; bu nedenle zamanında, detaylı ve doğru fiyatta teklif vermeniz önemlidir. Teklif verilen ve müşteriye iletilen tekliflerin bedellerinde iade işlemi yapılmamaktadır. Otomatik iade koşulları hakkındaki bilginin ise 5845816 no’lu 30 Haziran 2016 tarihli şikayetinizin sonucunda paylaşıldığını görüntülüyorum. Son olarak sistemimizde oluşturulan otomatik bir talep olmadığını, oluşturulan tüm taleplerin gerçek müşteriler tarafından telefon numarası onayları alındıktan sonra iletildiğini belirtmek isteriz. Sizinle paylaştığımız bilginin dışında farklı bir sorun yaşıyorsanız bize [email protected] adresinden ulaşmanızı rica ediyoruz. Sevgiler, Armut.com Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Harun03 Ağustos 2016

  Kendileri müşteri toplamak için Facebook ta dış çekim 500. TL gibi bir ilan vermiş. Ve insanlarda bu işin 500 liraya yapışacağı algısı oluştu. Sisteme ilan veren herkes bütçesini 500 lira ile sınırlandırıyor ve farklı fiyatlara ikna olmak istemiyor. En kötü fotoğraf makinesinin bir lensle fiyatı yaklaşık 10 bin lira. Diğer masrafları da hesaba katınca Armut.com un hesabına göre benim üste müşteriye 400 lira vermem gerekiyor. Kendileri kuyaya taş atmam için benden ilan başı 10 lira ücret talep ediyor. Dengeyi hangi dahi kurmuş anlamak zor. Bu memlekette sivri zekalar yüzünden yaşamakta zor. 500 lira ben size vereyim buyurun gelin çekin... Ya da reklalarınızda ki rakamı kaldırın. Çünkü size para kazandıran benim müşterim değil benim...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön