05 Mart 2016

Armut.com Kayıtlı Ortadan Kaybolan Ve Takibi Yapılmayan Firma

Ocak ayında teklif almak üzere Armut.com'dan ışın niteliği belirten teklifimize fiyat veren A**** Ö. 1.400 TL ise 300 TL avans aldı. O gün bugündür şahıs değişik gün ve mazeretler vererek atlattı Armut.com destek hattına da 17.02 de işi teslim ettiğini söylemiş. Dükkanında 1 kere bulduğumuzda da yine gün verdi ancak hem dükkan kapalı hem iş yeri telefonu hem de cep telefonu servis dışı göründüğü için ulaşamıyoruz. Armut.com'dan da durumun takibini göremedik böyle kişilerin sitelerinde barındırılmaması lazım. Üstelik firmanın tabelasındaki PVC firmasının yetkilisi olmadığını da sonradan öğrendik.

Serdar 1.914 Okunma

Cevaplar

 • Serdar19 Mart 2016

  Armut.com'dan sözde kayıtlı olan firmadan şikayetimiz konusunda destek veya yardım göremedik firmada sahte çıktı, avans üzerinde kaldı işide teslim etmedi.

 • Serdar14 Mart 2016

  Telefonla geri dönerek süreçle ilgilenip yardımcı olacaklarını söylemişlerdi sözde firmadan başkası da şikayetçi olmuş. Velakin sipariş aşamasındaki firma ile yazışmalarımızın olduğu metin dökümü halen iletilmedi hakem heyetine ileteceğiz.

 • Serdar08 Mart 2016

  Armut.com tarafından mail veya telefonla herhangi bir bildirim almadık firma burada cevaben tek düze kopyala-yapıştır şeklinde bir cevap hazırlamış ve portföyündeki sözde firmayı takibe almamıştır.

 • Armut.com Temsilcisi07 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili inceleme sürecini tamamlayarak 7/3/2016 tarihinde tarafınıza gerekli bilgilendirmeyi sağladık. Armut.com olarak, sizlerden gelen her geri bildirimi, hizmet ve memnuniyet kalitemizi arttırmak için değerlendirmeye alıyoruz. Hizmetlerimizle ilgili sorularınız için destek.armut.com sayfasını ziyaret edebilir veya [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Armut.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön