20 Temmuz 2017

Armut.com 2 Haftadır Hesaba Yatmayan Para

Armut.com adlı siteden 07.07.2017 tarihinde temizlik hizmeti satın aldım. Hizmetim gelen personelin acil işi dolayısıyla başlamadan bitti. Paramın iadesini istedim ve bugün itibariyle 2 hafta oldu ve para iadesi gerçekleşmedi. Armut müşteri hizmetlerini aradığım zaman olayın bizden çıktığını Iyzıco adlı aracı kurumda olduğunu aktardılar. Iyzıco yetkilileriyle görüştüğüm zaman olayın bizden çıktığını ve banka tarafında olduğunu aktarıyorlar. Bu defa banka ile görüştüğüm zaman olayı Iyzıco adlı firmanın halletmesi gerektiğini söylüyorlar.

Aslında bu işi takip etmek zorunda da değilim. Sonuçta benim muhatabım Armut.com. Bu şekilde mağdur oldum ve herkes konuyu bir diğerine aktarıyor. Para, kartımda bekleyen işlemlerinde 2 haftadır bekliyor. Bu şekilde bir sonuca varamıyorum ve şikayet kaydı oluşturmak istiyorum.

Görkem 2.570 Okunma

Cevaplar

  • Görkem25 Temmuz 2017

    Evet bugün itibariyle 18 gün oldu ve sorunum hala çözülmüş değil. Gördüğünüz üzere ne bir geri dönüş ne de başka bir şey. Hesabıma hala parayı yatırmış değiller. Sizi tercih ettiğim için pişmanım.

  • Görkem21 Temmuz 2017

    Sürekli bilgi verildiğinden bahsediliyor ama ortada hala net bir şey yok. Bankanın vermiş olduğu onay kodu elimde. Aracı firmanın vermiş olduğu onay kodu elimde ama 2 haftadır para iadesi gerçekleşmedi. Bankanın bana dönüşü: -"Firma ile irtibata geçerek, iptal işlemlerini bankası aracılığıyla kurumumuza iletmeleri rica olunur. " Anlamıyorum iptal edilen işlem bu kadar uzun mu sürer? Hizmete onay verdiğimiz gün anında para aktarımı yapılıyor ama aynı özen neden para iadesinde gösterilmiyor?

  • Armut.com Temsilcisi20 Temmuz 2017

    Merhaba Görkem Bey, Nadir olarak yaşanan bu durumu hassasiyetle takip etmekteyiz. Sürecinizin hızlandırılması için ödeme kanalımıza bilgi verdik. Bankanıza bu konuda bilgi iletilmiştir. Hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına inanıyoruz. Sevgiler, Armut Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön