Armut.com Zorla Sözleşme Yaptılar!

Özge K. |

Armut.com aracılığıyla bir boyacı firmasıyla dün görüştüm zorla sözleşme yaptım, 1300 TL anlaştığım fiyatın 400 TL'sini verdim üzerinden 24 saat geçmeden aradım ve fes etmek istedim, özel nedenler dolayı kaporayı geri istedim, yandığını söylediler firma ya boya rengini bile vermediğim halde hizmet den son derece rahatsızım, Armut.com aradığımda bizimle ilgisi yok dediler ve hala geri dönüş yapmadılar!


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  12:34

  Merhaba Özge Hanım,

  Şikayet kaydınız incelenerek sistem üzerinden işleminiz tamamlanmıştır.

  Armut.com hizmet alanlar ile hizmet verenlerin buluştuğu bir platformdur.Sistem üzerinden talebinizi seçtiğiniz de , yapılacak olanlar işlemler de sorumluluk tamamen hizmet alan ve hizmet verene aittir. Hizmet alan kişilere yönlendirilen bildirim maillerinde , işlemleri için sözleşme yapılması gerektiği vurgulanmaktadır. Sözleşmeler armut.com üzerinden yapılmamaktadır. Bu sözleşmelerin maddeleri tarafları istekleri üzerine kendi aralarında hazırlanmaktadır. Güvenceniz olan sözleşmenizi imzalamadan önce mutlaka maddelerini okumanız ve ekleme yapmak istediğiniz kısımlar olduğun da yeniden düzenleme yapılarak imzalamanız gerekmektedir. Okuduğunuzu beyan ederek imzaladığınız sözleşmelerin yükümlülüklerinden hizmet alan ve hizmet veren taraf sorumludur. Bu bilgiler sitemiz üzerinden talebinizi oluştururken kabul etmiş olduğunuz kullanıcı sözleşmesinde de açık olarak olarak yer almaktadır.


  Hizmet Sorumluluğu, Garanti Verilmemesi ve İlişkinin Bağımsızlığı

  • Avokado’nun Hizmet Alan ile Hizmet Veren arasındaki teklif, icap, kabul, sözleşme ve ödeme aşamalarında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Avokado, Hizmet Alan ve Hizmet Veren arasında uyum olacağını veya Hizmet Alan’ın bölgesinde, Hizmet Alan’ın işini istenen zamanda ve yerde yapmaya muktedir Hizmet Veren bulacağını ya da bulunduracağını garanti etmez ve edemez. Hizmet Alanlar Hizmet Veren hakkında gerekli araştırmayı kendileri yapmalıdırlar.

  • Web Sitesi aracılığı ile Hizmet Verenler’den alınacak hizmetlere ilişkin her türlü sorumluluk Hizmet Verenlere aittir. Avokado’nun hiçbir sorumluluğu bulunmaz.

  • Avokado, Hizmet Veren'i veya hizmetlerini tasdik veya tavsiye etmez, çalışma performansını ya da verilen hizmetlerin sonucu veya kalitesini garanti etmez. Avokado,Üye oylamaları ve Üye yorumları gibi sistem içindeki bazı algoritmalar aracılığıyla Hizmet Veren’ler arasında bir sıralama, derecelendirme ve kategorilendirme yapabilir, bazı Hizmet Veren’leri çokça beğenilmiş, tercih edilmiş veya memnun kalınmış olması sebebiyle ön plana çıkarabilir. Ancak söz konusu durum, Avokado’nun vermiş olduğu bir tasdik veya garanti anlamına gelmemektedir.

  • Avokado, Hizmet Veren ve Hizmet Alan arasındaki ilişkiden sorumlu olmayıp, Hizmet Veren’in sağlayacağı hizmet sırasında veya herhangi bir zamanda Hizmet Alan veya 3. kişilere vereceği zararlardan Avokado’nun hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.


  Sevgiler,
  Arzu
  armut.com
  Müşteri İlişkileri Departmanı