15 Temmuz 2016

Armut.com Vermediğim Hizmet İçin Komisyon İstenilmektedir.

Armut.com'a üyeliğimin ardından yapmış olduğum en düşük teklifler dahi ilgi görmezken, 112*** no. 'lu iş teklifinde müşteriye İstanbul Avrupa Yakasından gidip Kocaeli İzmit'te kurulum yapılmasının ek yol masrafı olduğunu belirtmeme rağmen iş teklifim kabul edilmiş olup, bu işi mantık olarak yapabilmem verilen teklif tutarı ile mantık dışıdır. Fakat müşteri temsilcisi G*** bu durumu defalarca bildirmeme rağmen bana gelen ekte verilen, defalarca yazılıp cevaplanan maillerde "talebin çözüldüğü" belirtilmektedir. Fakat ek-2'deki gibi hesabımda hala komisyon bakiyesi görülmektedir.

Site para almaya sıra geldiğinde çok hızlı hareket ederken, sorunların çözümünde teklif veren tarafa hiç yardımcı olmamaktadır. Konuyla ilgili müşteri hizmetleri biriminden çözüm talep etmekteyim. Site hizmet talep edeni koruduğu gibi teklif vereni de korumalıdır.

Yasin 1.328 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 16 Ağustos 2016

    Firma hesabıma ısrarla para yatırmam gerektiğini söylüyor. Parayı çok seviyorlar. Fakat iş bulmaya geldiğinde kırk dereden uyduruyorlar. Bugün itibari ile hesabımı da bana sormadan askıya almışlar. Armut.com mağdurları olarak bir site veya Forum var mıdır? Keyfi uygulamaları ve sahte müşterileri ile milletimizi ne yerine koyuyorlar bilmiyorum. allah'tan kredi kartımı siteye vermemişim. Kredi kartı bilgilerini veren kişilerin hesabından bilgileri olmadan para da çekiyorlar. Yok mu buna dur! Diyecek...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön