Armut.com Müşteri Temsilcilerinin Hitapları Hiç Hoş Değil.

Özlem G. |

Yaklaşık olarak bir buçuk yıldır Armut.com üzerinden hizmet vermekteyim. Birçok kişi ile muhatap oldum, gerek telefon gerek yazışarak. Müşterilerimin hiç ama hiçbirine bana sert yada ters davrananlara dahi onlara saygısızlık etmedim.

Fakat Armut.com a küçükte olsa ücret ödememe rağmen küçücük bir meseleyi kocaman yapıp müşteri temsilcilerinin gerek konuşma tarzları gerek hitapları beni o siteden soğuttu ve üyeliğimi iptal etme seviyesine kadar geldim.

Hizmet veren bir birim bir portal olarak yaptırımlarının yanlış olduğunu belirterek kınıyorum. Müşterinin haklılığının yanında onların karşısında bizlerinde birer müşteri pozisyonunda olduğunu belirtirim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem G.
  11 Şubat
  10:40

  İlginiz için teşekkür ederim Merve hanım fakat o kadar çok soğudum ki yaşadıklarım yüzünden. İnanın hiç içimden gelmiyor sisteme giriş yapmak bile içimden gelmiyor inanın. Umarım zamanla düzelcektir.
  Hoşçakalın.

 • 13 Ekim
  11:58

  Özlem Hanım Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili sürecinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilendirme ve destekte size yardımcı olmaktan memnuniyet duydum. Müşteri memnuniyetimiz adına, vermiş olduğunuz geri bildirim, hizmet ve memnuniyet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirilmiştir.

  Tüm geri bildirimleriniz için destek@armut.com'a e-posta gönderebilir, 216 474 0700 numaralı Müşteri İlişkileri hattımızdan bana ulaşabilirsiniz.

  Sevgiler,
  Merve
  armut.com
  Müşteri İlişkileri Departmanı