Armut.com Kayıtlı Ortadan Kaybolan Ve Takibi Yapılmayan Firma

Serdar U. |

Ocak ayında teklif almak üzere Armut.com'dan ışın niteliği belirten teklifimize fiyat veren A**** Ö. 1.400 TL ise 300 TL avans aldı. O gün bugündür şahıs değişik gün ve mazeretler vererek atlattı Armut.com destek hattına da 17.02 de işi teslim ettiğini söylemiş. Dükkanında 1 kere bulduğumuzda da yine gün verdi ancak hem dükkan kapalı hem iş yeri telefonu hem de cep telefonu servis dışı göründüğü için ulaşamıyoruz. Armut.com'dan da durumun takibini göremedik böyle kişilerin sitelerinde barındırılmaması lazım. Üstelik firmanın tabelasındaki PVC firmasının yetkilisi olmadığını da sonradan öğrendik.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar U.
  19 Mart
  20:33

  Armut.com'dan sözde kayıtlı olan firmadan şikayetimiz konusunda destek veya yardım göremedik firmada sahte çıktı, avans üzerinde kaldı işide teslim etmedi.

 • Serdar U.
  14 Mart
  16:24

  Telefonla geri dönerek süreçle ilgilenip yardımcı olacaklarını söylemişlerdi sözde firmadan başkası da şikayetçi olmuş. Velakin sipariş aşamasındaki firma ile yazışmalarımızın olduğu metin dökümü halen iletilmedi hakem heyetine ileteceğiz.

 • Serdar U.
  08 Mart
  10:02

  Armut.com tarafından mail veya telefonla herhangi bir bildirim almadık firma burada cevaben tek düze kopyala-yapıştır şeklinde bir cevap hazırlamış ve portföyündeki sözde firmayı takibe almamıştır.

 • 07 Mart
  18:01

  Değerli Müşterimiz,

  Geri bildiriminiz ile ilgili inceleme sürecini tamamlayarak 7/3/2016 tarihinde tarafınıza gerekli bilgilendirmeyi sağladık.

  Armut.com olarak, sizlerden gelen her geri bildirimi, hizmet ve memnuniyet kalitemizi arttırmak için değerlendirmeye alıyoruz.

  Hizmetlerimizle ilgili sorularınız için destek.armut.com sayfasını ziyaret edebilir veya destek@armut.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Armut.com Müşteri Hizmetleri