Armut.com Hizmet Alamıyorum!

Mustafa U. |

Armut hizmet veren firmaları mağdur ediyor, çünkü ben hizmet veren biriyim müşteri iletişimlerini para karşılığı alıyoruz ama aslı çıkmıyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  16:43

  Merhaba Mustafa Bey,

  Şikayetiniz ile ilgili sürecinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilendirme ve destekte size yardımcı olmaktan memnuniyet duydum.

  İletişim ücreti ödenen işlerde, Armut teklifinizin müşteriye iletileceğini garanti eder. Teklifinizin iletilemediği nadir durumlarda, iletişim ücreti hesabınıza otomatik olarak iade edilir.İletişim ücreti ödediyseniz de, müşteri işi yaptırmaktan vazgeçebilir, başkasını seçebilir ve mükerrer talep yaparak başka hizmet verenlerle görüşmek isteyebilir. Teklifinizi iletmeniz işi kazanmanız için yeterli olmayabilir.

  Dolayısıyla, iletişim ücreti ödediğinizde müşterinizi zamanında aramanızı, ihtiyaçlarını dikkat ve özenle dinlemenizi ve işi kazanmak için müşterinin ihtiyaçlarına duyarlı olmanızı öneririz.

  Talep bilgilerini ilettiğiniz takdir kontrol sağlayıp tekrar sizinle iletişime geçeceğim.

  Tüm geri bildirimleriniz için destek@armut.com'a e-posta gönderebilir, 0 (850) 333 22 00 numaralı Müşteri İlişkileri hattımızdan bana ulaşabilirsiniz.

  Sevgiler,
  Arzu
  armut.com
  Müşteri İlişkileri Departmanı

 • 05 Mayıs
  14:01

  Merhaba Mustafa Bey,

  Vakit ayırarak geri bildirim verdiğiniz için teşekkür ederim. Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli inceleme sürecimiz hemen başlamıştır. Bu süreç içerisinde tarafınıza mail veya telefon yolu ile bilgilendirme aktaracağım.

  Her türlü geri bildiriminiz için 0 (850) 333 22 00 numaralı Müşteri İlişkileri hattımızdan veya destek@armut.com mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.


  Sevgiler,
  Arzu
  armut.com
  Müşteri İlişkileri Departmanı