Armut.com Hakkında!

Göksu E. |

Demir doğrama ustası bulmak için Armut.com a üye oldum ve teklif verdim cuma günü usta bana ulaştı, işlerim yoğun olduğundan Pazar günü sabah 8-9 gibi gelip ölçü alması için sözleştik, arkadaş tabi ki o gün sabah gelmedi, aradığımda ben size akşam dedim siz yanlış anlamışsınızdır dedi, olur insanlık hali yanlış anlamış olabilirim diye yinede bekledim, bugün usta halen gelecek, kim bilir ne zaman!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  12:32

  Merhaba Göksu Hanım,


  Vakit ayırarak geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler. Konuyla alakalı bilgilendirme sağlamak adına birkaç defa sizi aradık fakat ulaşamadığımız için görüşme sağlayamadık.


  Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda şikayet kaydınız oluşturularak inceleme sürecimiz tamamlanmıştır. İlgili hizmet veren üyemiz ile yapmış olduğumuz görüşmede keşif yapılması adına uygun zamanlarınızın uyuşmadığını, talep ettiğiniz zamanda kendisinin uygun olmaması sebebiyle gelemediğini ve bu durumu tarafınıza bildirdiğini iletmiştir. Bu durum üyeliğine tarafımca yansıtılmıştır. Dilerseniz sitemiz üzerinden yeni bir talep oluşturarak farklı hizmet veren üyelerimizden teklifler alabilirsiniz.


  Tüm geri bildirimleriniz için destek@armut.com' a e-posta gönderebilir, 0 (850) 333 22 00 numaralı Müşteri İlişkileri hattımızdan bana ulaşabilirsiniz.


  Sevgiler, Hazal
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Armut.com