Armut.com Gelen İş Teklifleri...

Omer T. |

Bn Armut.com kullanıcıyım, ben temizlik işini Sakarya' da yapıyorum ama bana gelen iş teklifleri Türkiye'nin her yerinden sadece Sakarya'dan gelmesi gerekmiyor mu? Dışarıdan geldiği kadar Sakarya'dan gelmiyor, yani neden bu şekilde oluyor?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  15:21

  Merhaba Ömer Bey,

  Hizmet profiliniz ile talep edilen hizmetleri eşleştirmek için, sizin özellikleriniz ve hizmetin gerektirdiklerini karşılaştıran gelişmiş bir sistem kullanıyoruz. Ayrıca, işi gerçekleştirebileceğiniz yerleri ve uygunluk durumunuzu da göz önüne alıyoruz.İş fırsatlarınız öncelikle hizmet verdiğiniz ilçeden gelmektedir. Daha sonra ise bulunduğunuz il sınırları içerisinden iş fırsatı alabilirsiniz.

  Eğer uzak bölgelerden iş fırsatı almak istemiyorsanız "İlgilenmiyorum" linkine tıklayın ve sebep olarak "mesafe uzak" seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Böylelikle bir daha uzak mesafeden iş fırsatı almanız çok azalacaktır

  Şikayetiniz ile ilgili sürecinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilendirme ve destekte size yardımcı olmaktan memnuniyet duydum. Müşteri memnuniyetimiz adına, vermiş olduğunuz geri bildirim, hizmet ve memnuniyet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirilmiştir.

  Sevgiler,
  Arzu
  armut.com
  Müşteri İlişkileri Departmanı