20 Kasım 2015

Armut.com Fatura Gönderim Sorunu!

Armut.com kadar ciddiyetsiz hizmet veren başka bir site görmedim. Fatura istersiniz ya yanlış adrese fatura keserler, ya da faturayı göndermeleri en az 15 günü bulur, o da tabi arayıp fatura istiyorum derseniz. Herhangi bir konuda şikayetiniz varsa, asla sizi koruyacak şekilde çözümlenmez, çünkü onlar hep işlerine geldiği gibi davranırlar. Sıkıştıkları yerde de cevapları hazırdır: sistemimiz değişti, kurallarımız değişti der ve işin içinden sıvışırlar. Müşteri temsilcileri de ayrıca çok saygısız. Sadece kendi ceplerine giren paranın derdindeler o kadar. Bir sorununuz olduğunda asla çözmüyorlar.

Songül 1.453 Okunma

Cevaplar

  • Songül12 Şubat 2016

    Tarih 12 Şubat 2016.ve hala ekim ayından itibaren olan faturalarımın hiçbirisi gelmedi. Zaten artık fatura peşinde değilim. Sadece böyle insanların piyasada iş yapmalarına tahammül edemiyorum. Bana faturamı göndermemek sadece vergi kaçırmakla açıklanabilir. Bu mesajım da yazılı bir ihbar olsun buradan.

  • Songül28 Aralık 2015

    Bu verilen cevabın üstüne şunu söylemek istiyorum,8 aralıkta gelmesi gereken kasım ayı faturam bugün itibariyle halen elime ulaşmamıştır. Konu ile ilgili yazılı olarak mail göndermiş olduğum halde geri dönüş yapılmamıştır. Buna ek olarak ekim ayı faturamı yanlış adrese kesmişler ve bunu da düzeltme zahmetinde bulunmamışlardır. Sizin kesmiş olduğunuz fatura zamanında benim elime ulaşmadıktan sonra neye yarar? Biraz düzeltin kendinizi, böyle sorumsuzluk olmaz. Herkes şikayetçi sizden.

  • Armut.com Temsilcisi02 Aralık 2015

    Merhaba Songül Hanım, Öncelikle fatura işlemlerinizde yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Sistemimizde fatura kesimi düzenli olarak her ay yapılmaktadır. Sistemde kayıtlı adresinizi güncellemiş olmanız sebebiyle faturanıza o ay otomatik olarak yansımadığı için eski adresiniz üzerinden fatura kesilmiş ve bu adrese iletilmiştir. Konuyla ilgili gerekli düzenleme sonraki süreçte tamamlanarak bilgileriniz sistemden güncellenmiştir. Şirketimizce her ay yetmiş binin üzerinde hizmet verene tamamladıkları işlemler üzerinden fatura kesimi yapılmaktadır. Faturalar isteğe bağlı olarak mail yoluyla ve ya kargo yoluyla hizmet verenlere iletilmektedir. Talep edilmeyen faturalar arşiv bölümünde sizler adına saklanmaktadır. Armut.com 2011 yılından bu yana sizlerin sunduğu geri bildirim ve öneriler ışığın da gelişmeye ve değişmeye devam etmektedir. Amacımız müşteri memnuniyeti en üst seviyeye ulaşarak kaliteli bir hizmet sağlamaktır. Yaşanılan sorunlar da taraflardan bilgi alınarak ortak bir noktada çözümlenmektedir. Şikayetinizle ile ilgili sürecinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilendirme ve destekte size yardımcı olmaktan memnuniyet duydum. Müşteri memnuniyetiniz adına, vermiş olduğunuz geri bildirim, hizmet ve memnuniyet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirilmiştir. Tüm geri bildirimleriniz için [email protected]' a e-posta gönderebilir, 0850 333 22 00 numaralı Müşteri İlişkileri hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Sevgiler, Hazal Müşteri İlişkileri Departmanı Armut.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön