Emine E. Teşekkür Mesajı

Armut.com'a, ilgilendiği için teşekkür ederim. (Özellikle Arzu Hanım. 'a.)

Armut.com Evden Eve Nakliye Fiyaskosu!

Emine E. |

27.02.2015'de evden eve sigortalı taşınma işlemimiz gerçekleşti. Gösterilen hizmet ile yapılan iş farklı idi. Personel, fotoğraflarda şirketin logolu formalar giymiş personel gösterirken, elemanların bunlarla alakası yoktu.

Örneğin; tayyör, takım elbiseler askıda taşınması söylenmesine rağmen, rastgele kolilere doldurularak taşındı. Birçok kıyafet sebil oldu. Çamaşır makinamızın tamburuna aparat takmadan taşıdıklarından makinamız arızalanmış ve oldukça yüksek rakamla tamir ettirdik. Makinanın taşınmadan kaynaklı arıza bedelini firmaya bildirdik ancak, arıza bedelini ödeyemeyeceklerini bildirdiler. Sigortalı taşıma yapmalarına rağmen mağduriyetimizi gidermediler. Armut.com'den şikayetçiyim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine E.
  26 Mart
  16:08

  Armut.com'a, ilgilendiği için teşekkür ederim. (Özellikle Arzu Hanım. 'a.)

 • 24 Mart
  15:53

  Merhaba Emine Hanım,

  Şikayetiniz ile ilgili sürecinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilendirme ve destekte size yardımcı olmaktan memnuniyet duydum. Müşteri memnuniyetimiz adına, vermiş olduğunuz geri bildirim, hizmet ve memnuniyet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirilmiştir.

  Tüm geri bildirimleriniz için destek@armut.com'a e-posta gönderebilir, 0 (850) 333 22 00 numaralı Müşteri İlişkileri hattımızdan bana ulaşabilirsiniz.

  Sevgiler,
  Arzu
  armut.com
  Müşteri İlişkileri Departmanı

 • 23 Mart
  17:03

  Merhaba Emine Hanım,

  Vakit ayırarak geri bildirim verdiğiniz için teşekkür ederim. Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli inceleme sürecimiz hemen başlamıştır. Bu süreç içerisinde tarafınıza mail veya telefon yolu ile bilgilendirme aktaracağım.

  Her türlü geri bildiriminiz için 0 (850) 333 22 00 numaralı Müşteri İlişkileri hattımızdan veya destek@armut.com mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.


  Sevgiler,
  Arzu
  armut.com
  Müşteri İlişkileri Departmanı