06 Mart 2017 #7960822

Armut.com'un Aracı Olduğu Sözde Ustalar!

Armut.com'da ki sözde alçıcı ustalar (G*** D*** ismindeki şahıs, Pendik'te alçıcı). Bu şahsa yaptığı işleri defalarca düzelttirdim ancak yine de iş süresi sonunda eksik yaptığı işlere rağmen parasını tehdit ederek tahsil etti (buna o esnada orada bulunan iki kişi de şahittir). Evlilik öncesi bununla uğraşamayacağım için bu şahsı yolladım, durumu Armut.com'a ilettim "-Siz nasıl insanlara aracılık ediyorsunuz? " diye sordum.


İşlerin fotoğraflarını yolladım. Onlar da "-Evet yapılan işler kötü maalesef" dediler. Bense çok yoğun olduğumu ve nikahtan sonra beni mutlaka arayıp zararımı bu şahıstan karşılamalarını ya da kendilerinin bertaraf etmelerini istedim. G*** D*** isimli şahsın üyeliğini iptal edeceklerini ve ilgileneceklerini söylediler. Ancak ne bu şahsın üyeliğini iptal ettiler (hala hizmette) ne de mağduriyetim giderildi.

Sedat 3.802 Okunma

Cevaplar

  • Armut Temsilcisi13 Mart 2017

    Merhaba, Öncelikle armut.com üzerinde yaşadığınız olumsuz deneyim adına üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Armut.com olarak şikayet yönetim süreçlerimizde hizmet alan ve hizmet veren arasında uzlaşma ortamı sağlanması öncelikli görevimizdir. Mağduriyetinizin giderilebilmesi için tüm aramalar ve yaptırımlar hizmet verenimize uygulanmaktadır. Şu aşamada sizinle de yaptığımız görüşme sonucunda hizmet veren tarafından işlemin neticelendirilmesini bekliyoruz.Şikayetinizi bize ilettiğiniz tarihden bugüne kadar sizinle geçirdiğimiz iletişim sürecimiz , şikayetiniz sonuçlanana kadar devam edecektir. Sevgiler, Müşteri Deneyim Ekib

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön