01 Kasım 2017
Yorum Yap
#9746520

Armut.com'da Nur Es Firmasının Paramı Alan Temizlik Görevlisi

Temizlik işi için almış olduğum teklifler sonrası nur es temizlik firmasıyla anlaştım.
Armut.com aracılığıyla aldığım hizmete güvenerek temizlik yapılacağı gün çalıştığım için sabah görevliyle tanışıp, işi detaylı olarak anlatıp işime gittim.


Kardeşime ücreti verip işi bitince teslim etmesini rica ettim ve o da ücreti vermiş fakat görevliyle 8 saat hizmet için anlaşmamıza rağmen 2 saat önce işten ayrılmış. Eve geldiğimde gibi dokunulmamış bir banyoyla temizlenmemiş bir balkonla karşılaştım. Daha kötüsü gelen personelin evde bıraktığım bazı bozuk paraları almış olduğunu fark ettim, meblası önemli değil fakat bariz kötü bir olay. Durumun düzeltilmesi için firmaya ulaşmak için defalarca aradığımda telefonlarımı kimse açmadı.


Armut.com 'da açtığım şikayet ise ekran görüntüsündeki gibi bana bir bilgi verilmeden ve mağduriyetim giderilmeden kapatılmış.

Şeyda 4.578 Okunma

Cevaplar

  • Şeyda'nın Teşekkür Mesajı20 Kasım 2017

    Armut.com, temizlikçi firma ile yaşadığım problemi çözmeye çalıştı. İlgili firmayla iletişime geçtiler şu anda bu firma temizlik hizmeti veriyor mu veya aynı personelle çalışıyor mu bilmiyorum fakat yaşadığım problemden dolayı telafi temizlik tanımladılar ve gelen görevli iyiydi. Teşekkürler

  • Armut Temsilcisi20 Kasım 2017

    Merhaba Şeyda Hanım Konuştuğumuz üzere, rezervasyonunuzu tercihinize uygun olarak 19 Kasım tarihi için planladık, anlayışınız için teşekkür ederiz. Armut olarak müşterilerimize iki farklı temizlik hizmeti kategorisi sunuyoruz. Talep ettiğiniz hizmet için farklı şirketlerden teklif alarak ilerleyebilir ya da Armut.com'un "Hemen Rezervasyon Yap" sistemini kullanabilirsiniz. Teklif alma yöntemi ile ilerlediğiniz takdirde firmalar günlük hizmet ücretlerini teklif olarak size iletebilirler. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ilgili hizmet veren üyeliğinde işlem yapılarak sistem üzerinden iş alımı engellenmiştir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Sevgiler, Armut.com Müşteri Deneyim Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler