08 Kasım 2017 #9767654

Armut Üzerinden Bulduğum Firta Tarafından Kandırıldım!

Armut üzerinden bulduğum firmayla 3000 Liralık bir iş anlaşması yapıp bunu yazıya döktük. Binamız yeni yapılmış bir binadır ve Vakıflar Genel Müdürlüğüne ait bir binadır. Müteahhit tarafından binada birçok eksik olunca Müteahhit teminatını geri alamamıştır ve eksiklikleri gidermek için yapılan masrafın bir kısmını o karşılamıştır. Ödemenin bir kısmı iş başlayınca, bir kısmı da apartmanın tüm eksikleri tamamlayıp memnuniyet sağlandığında yapılacaktı.


Kendisi defalarca beni arayarak acil ödemesi olduğunu, çocuğunun rahatsızlığını bahane ederek paranın tümünü almıştır. İşlerinin çoğunu aksatmış, hatta yöneticisi olduğum binadaki görevimi bırakmama neden olmuştur. Son zamanlarda telefonumu bile açmamaktadır. Bu kişinin yalan söyleme hastalığı vardır. Akabinde süreç iyi yönetilmediği için mağduriyetimiz artarak devam etti. Bu yüzden Armut.com benim için bitmiştir.

Özgür 4.209 Okunma

Cevaplar

  • Özgür'nin Teşekkür Mesajı20 Kasım 2017

    Alakanızdan ötürü teşekkür ederim.

  • Armut Temsilcisi20 Kasım 2017

    Merhabalar Özgür Bey, Öncelikle armut.com üzerinde yaşadığınız olumsuz deneyim adına üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Armut.com olarak şikayet yönetim süreçlerimizde hizmet alan ve hizmet veren arasında uzlaşma ortamı sağlanması öncelikli görevimizdir. Mağduriyetinizin giderilebilmesi için tüm aramalar ve yaptırımlar hizmet verenimize uygulanmış olup sizinle yaptığımız son telefon görüşmemizde de hizmet verenimiz tarafından gerekli telafilerin sağladığının teyidini de sizden almıştık. Taleplerinizle alakalı bizimle irtibata geçmek için [email protected] com mail adresimizi ya da 08503332200 numaralı müşteri ilişkileri hattımızı kullanabilirsiniz. Sevgiler, Armut.com Müşteri Deneyim Ekibi

  • Özgür09 Kasım 2017

    İçinde bulunduğumuz durum çok trajikomik. Armut şikayet departmanına ulaşıp derdimi anlatamadım ki sorun çözülsün.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön